PİRANHA Ultra II Tab 10.1 nasıldır ?

Nuri

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Makina
Arkadaşlar Piranha Ultra II Tab 10.1 almak istiyorum.

Özellikleride şunlar:

Ultra II Tab 10.1

rk3066 1.6 GHz Dual Core

16 GB Dahili hafıza

GPU Mali 400 @350 MHz

1GB DDR3 RAM

10.1 İnç TFT- LCD 1024*600 S-IPS Kapasitif 5 noktalı dokunmatik

1080P HDMI TV Çıkışı

3.0MP Arka, 2.0MP Ön kamera

Harici 3G Modem desteği

Wi-fi Özelliği

Yeni Flash 11 desteği

Hareket algılayıcı (G-Sensor)

Maksimum 350 Saate kadar bekleme süresi

Maksimum 8 Saate kadar kullanım süresi

3.7V 6000mAh dahili pil

Girişler: 1 x Mini USB, 1 x Mini HDMI, 1 x Micro SD, 1 x Kulaklık, 1 x Güç DC, 1 x Dahili mikrofon, 1 x Dahili hoparlör

Sadece 610gr hafifliğinde ve 260*172*12.5mm inceliğinde zarif tasarım

Birde sorum var. Piranha resmi sitesinde güncelleme olmadığı yazıyor: https://piranha.com.tr/product.php?product_id=357#.UwPUyh1bxCA

Yani güncelleme yok diyor. Bu nasıl oluyor? Çok büyük bir beklentim yok. Yalnız hemen bozulup çöpe atcagım bir şey olmasın yeter.
Özellikleri bana uygun geldi. Almayı düşünüyorum. Aslında alışveriş sitelerinde olsaydı almazdım ama vatancomputer'a güvenmiyor degilim.

VATAN COMPUTER - PIRANHA - Ultra II Tab RK3066 1.6 GHZ-1GB DDR3-16GB DISK-10.1''-ANDRO

Son düzenleyen: Moderatör:
Uzak dur kardeşim ondan tamamen çöp. Bende de var piranha business 7.0 günde 2-3 defa şarj ediyorum üstelik günde sadece 1 saat ya oynuyorum yada oynamıyorum. Olduğu yerde 3-5 şarj azalmaya başlıyor. Git asus memopad al o parayla güncelemede yok piranha'da bu arada.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı