Çözüldü Piyanonun sesi FL Studio'da nasıl kullanılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

UnSospiro

Hectopat
Kawai marka bir dijital piyanom var. MIDI klavye olarak da kullanılabiliyor. FL Studio'da birçok piano plugini var biliyorum ama bence hiçbiri dijital piyanonun yerini tutmuyor. Piyanonun kendi sesini FL Studio'da kullanabilme şansım var mı?

Çözüm
Bu kablodan var bende. Ses kartı mı gerekiyor kayıt için?

Araştırdım ama internette bu konuyla alakalı çok bilgi yok. Kablo elinizde varsa ses kartsız bilgisayara bağlayın. Denetim Masası ses kısmında kayıt bölümünde görebiliyor musunuz kontrol edin, sinyal gelirse FL Studio'da ayarları biraz kurcalarsanız bağlantıyı yaparsınız. Eğer olmazsa ses kartına ihtiyacınız olur.
Kawai marka bir dijital piyanom var. MIDI klavye olarak da kullanılabiliyor. FL Studio'da birçok piano plugini var biliyorum ama bence hiçbiri dijital piyanonun yerini tutmuyor. Piyanonun kendi sesini FL Studio'da kullanabilme şansım var mı?
Ses kartı ile kullanabilirsiniz. Piyanonuzun modelini bilmiyorum line çıkışı(6.3mm jack) varsa linedan girersiniz yoksa kondenser bir mikrofon da almanız gerekir. bütçenizi ve pianonuzda line çıkışı var mı yok mu söylerseniz ona göre mikrofon ve ses kartı önerebilirim.

Bu kablodan var bende. Ses kartı mı gerekiyor kayıt için?

Araştırdım ama internette bu konuyla alakalı çok bilgi yok. Kablo elinizde varsa ses kartsız bilgisayara bağlayın. Denetim Masası ses kısmında kayıt bölümünde görebiliyor musunuz kontrol edin, sinyal gelirse FL Studio'da ayarları biraz kurcalarsanız bağlantıyı yaparsınız. Eğer olmazsa ses kartına ihtiyacınız olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı