PL-140W Klavye Aynı Anda Tuşlara Basmıyor

Kozmik

Hectopat
Klavye bozuldu ve başka aldım. Klavyenin modeli PL-140W+Space+D hariç diğer tuşlar çalışmıyor. W+Space+A çalışmıyor örneğin, W+Space+T çalışmıyor. Space basmayınca tuşları W+A+Shift çalışıyor. Sorun klavyede mi yoksa başka sorun mu?

Bu senin Klavyenin Sorunu Olabilir. Bi gidip "Anti Ghosting" test yap. Eğer kalvyede dediğin o tuşlara basılıyorsa sorun yaptığın şeyle ilgildir. Ama Eğer Basılmıyorsa Sorun kalvyeyle ilgilidir. Son olarak yazdıklarında şunu farkettim. Sorun Space De olabilir Space Basarak yapmayı dene Dediğim siteden.

Sorun büyük ihtimalle klavye de.Space dışında örneğin W+E+R+A+S+D yapılırken, bazı tuşları aynı şekilde yapamıyorum.Sağ taraftaki sayı tuşlarında 1+2+4+5+7+8 çalışırken, 1+2+3+4+5+6 önce hangilerine bastığımla beraber ilk ikisi dışında çalışmıyor.

Sorun büyük ihtimalle klavye de.Space dışında örneğin W+E+R+A+S+D yapılırken, bazı tuşları aynı şekilde yapamıyorum.Sağ taraftaki sayı tuşlarında 1+2+4+5+7+8 çalışırken, 1+2+3+4+5+6 önce hangilerine bastığımla beraber ilk ikisi dışında çalışmıyor.
Kardeşim zaten bu yüzden pahalı klavyeler daha çok tercih ediliyor. Sana tavsiyem iyi bir klavye al.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı