Plati.ru güvenli mi?

Gorkemkaan

Decapat
Daha fazla  
Forza Horizon 3'ten itibaren 4 5'i doya doya oynadım ama diğer 2 oyunu deneyim etmek ve oynamak istiyorum. Artık satışta değiller peki bu siteden alsam konsoluma, güvenilir mi?

Forza Horizon 3'ten itibaren 4 5'i doya doya oynadım ama diğer 2 oyunu deneyim etmek ve oynamak istiyorum. Artık satışta değiller peki bu siteden alsam konsoluma, güvenilir mi?

Güvenilir, satıcı satışlarına ve puanlarına dikkat ederek alın.

Horizon 1 ve 2'yi disk olarak almanızı öneririm. Gerçi hangi modeli kullanıyorsunuz onu da bilmiyorum, Series S'tir belki. Kısacası cihazda disk girişi varsa oyunu disk olarak alın bence. Bende One X vardı. Horizon 1 ve 2 için dijital satış olmadığından ikisini de disk olarak almıştım Dolap uygulaması üzerinden. İkisi toplam 320₺ civarına gelmişti. 6 ay önce almıştım. Şimdi oyunların DLC'leri eksik sadece, onlar da hiçbir yerde bulunmuyor. :/

Anladım hocam, o zaman dijital olarak almaktan başka şansınız yok gibi.

Güvenilir hocam. Bu, plati.ru bir de digiseller. Market ortak sanırım.

Hocam daha önce bu sitelerle alışveriş falan yapmadığım için nasıl çalıştığını bilmiyorum biliyorsanız anlatır mısınız?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…