Plati.Ru ödeme sistemi

barkinuzunel

Hectopat
Merhaba Xbox One oyunu alacağım Plati.ru üzerinden eskiden de birçok alışverişim olmuştu ancak anladığım kadarıyla ödeme sistemi değişmiş eskiden "debit or credit card" kısmını seçip alıyorduk ancak şu anda hangi kısmı seçip yapılıyor bilenler yardımcı olursa sevinirim.

Turkey bank cart seçerek alıcaksın.
Merhaba bende bu soruyu soracaktım ancak Turkey bank cart destekleyen hiçbir satıcı bulunmuyor şuanda bu hatayı alıyorum.
Error
For technical reasons, you cannot pay for the product using the selected payment method. Please use any other available method or contact the support team at [email protected] to find out when the payments will be resumed.

Ceza aldığım için yazamadım. Bende aynı hatayı alıyorum arkadaşla hangi yöntemi kullanarak satın alabilirim bu ürünü. Buy Assassin´s Creed Odyssey Xbox One ⭐🥇⭐ and download
Satıcıyla konuşarak Debit Or Credit Card eklettim ancak şimdide bu hatayı veriyor ininal ile almayı deniyorum nasıl çözebilirim bu sorunu?
Error processing the credit card transaction. Insufficient funds. Please charge your card account or enter another card.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı