Plati.ru satın alma sorunu

YavuzG

Hectopat
Böyle bir hata alıyorum karttaki her bilgi doğru olmasına rağmen.

Konu kilitlenebilir.Param kart (troy kartın) yurt dışı kullanımları aktif değilmiş,aktif edilemezmiş.

Dosya Ekleri

• das.png
    das.png
    7,6 KB · Görüntüleme: 142
Son düzenleme:
Sitenin güvenilir bir site olduğundan eminseniz kart bakiyenizin yeterli olduğundan emin olun. Ben ininal kartıma yüklediğim paranın ATM'de sıkıştığından ötürü kartıma yüklenmediğini bilmiyordum. Bir süre böyle bir hata aldım doğal olarak.

Yurtdışı alışverişi-E-ticaret alışverişi adındaki önlemleri ayarlamaları gözden geçirin. Ziraat Bankası ise zaten direk başka kart kullanın. Onun tedbirleri çok farklı ve insanı yorar. Hangi banka ile alıyorsun?

Kartınızın yurt dışı alışverişlerine açık olduğundan emin olun. Farklı platform üzerinden ödemeyi deneyin. (platformdan kastım yine aynı kredi kartıyla, örneğin BerkPay üzerinden değil de, eğer seçenek varsa APay, BPay, CPay üzerinden yeniden satın almayı deneyin)

Arkadaşlar kartım bynogam'in troy kart, açık olması lazım yurt dışı satın alımlarının.

Genelde kartlar yurtiçi alışverişlerine açık, yurtdışı alışverişlerine kapalı olur. Kartınız ByNoGam'in Troy kartı. Kartınız Param diye bir şirkete ait müşteri hizmetlerini arayarak destek alabilirsiniz.

Param™ | Türkiye'nin Elektronik Parası

+90 850 988 88 88

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı