Çözüldü Play Protect "cihaz sertifikalı" yazmasına rağmen Netflix yüklenmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Android

Ali_Toprak

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Herkese merhaba. Note10S Cihazımda HyperOS kurulu ve KernelSU ile rootlu. KernelSU içinden Zygisk Next, play integrity fix ve universal Safeytnet fix kurulu. Verileri silip denedim ama olmadı. Nasıl çözerim?

Çözüm
Tamamdır hocam sağlık olsun.
Ayrıca site için de;
Device ID uygulaması ile kimliğinizi öğrenebilirsiniz.
- kimliği Bu adrese girin.
- Öğrendiğiniz GSF kodunu buradaki alana girin.

Sorununuz çözülmedi ise bu işlemin ardından Ayarlar'daki Uygulamalar kısmından Google Play Store uygulamasının önbelleğini ve depolama alanını temizleyin, sağ üstteki alt alta üç noktadan güncellemeleri kaldırın. Telefonu yeniden başlatın. Play Store uygulamasını çalıştırın.

Kısaltılıp yazıldı.
Herkese merhaba. Note10S Cihazımda HyperOS kurulu ve KernelSU ile rootlu. KernelSU içinden Zygisk Next, play integrity fix ve universal Safeytnet fix kurulu. Verileri silip denedim ama olmadı. Nasıl çözerim?
Merhaba.
Cihazı manuel olarak sertifikalamayı denediniz mi?

Veya beklemek istemiyorsanız manuel APK indirip yükleyebilirsiniz Netflix'i o şekilde çalışır

Hocam amacım cihaz sertifikalı yazmasına rağmen sertifikalı uyg. kuramıyorum. Anlatmaya çalıştığım o.

Merhaba.
Cihazı manuel olarak sertifikalamayı denediniz mi?

Tamamdır çözüldü. Artık Netflix gibi sertifika isteyen uygulamaları kurabiliyorum. İyi sosyaller.

Son düzenleme:
Tamamdır hocam sağlık olsun.
Ayrıca site için de;
Device ID uygulaması ile kimliğinizi öğrenebilirsiniz.
- kimliği Bu adrese girin.
- Öğrendiğiniz GSF kodunu buradaki alana girin.

Sorununuz çözülmedi ise bu işlemin ardından Ayarlar'daki Uygulamalar kısmından Google Play Store uygulamasının önbelleğini ve depolama alanını temizleyin, sağ üstteki alt alta üç noktadan güncellemeleri kaldırın. Telefonu yeniden başlatın. Play Store uygulamasını çalıştırın.

Kısaltılıp yazıldı.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı