Play Store toplu abonelik iptal etme

FurkqnnEfe

Picopat
Kartım Paycell kart birçok abonelik var kartımın üzerine hepsini hazırlamıyorum ve rastgele bir zamanda çekmelerini istemiyorum nasıl direkt aboneliklerimi görürüm.?(Play Store aboneliklerim bölmesindekiler haricinde aboneliklerimde var.)

Kartım Paycell kart birçok abonelik var kartımın üzerine hepsini hazırlamıyorum ve rastgele bir zamanda çekmelerini istemiyorum nasıl direkt aboneliklerimi görürüm.?(Play Store aboneliklerim bölmesindekiler haricinde aboneliklerimde var.)
Burdan modlara sesleniyorum bu konu başliğı ne alaka ben yazmışımki play store haricinde aboneliklerimde var onları görmem lazım sen gidip play store abonelik görme yazıyosun

Papara'daki gibisinden bahsediyorsunuz değil mi? O paycell'de yok maalesef. Papara'da abonelikleri otomatik algılayıp tek sayfada gösteriyor.

Geri
Yukarı