Satılık PlayStation 2

kopkeliekmek

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
HP BC001NT GTX960M İ7 6700HQ 4GB VRAM 16GB RAM 128GB M.2 SSD+2TBHDD
HP BC303NT GTX950M İ5 7200U 2GB VRAM 8GB RAM 256GB M.2 SSD+1TBHDD
ASUS X515JF İ5 1035G1 MX130 2GB VRAM 4GB RAM 256GB M.2 SSD
Elimde gri renk özel üretim PS2 Slim bulunmakta. Yanında 2 adet orijinal kolu bulunmakta. Birisi gri renk orijinal Sony kol ve diğeri muadil marka bir kol. Cihazın yanında orijinal adaptörü ve görüntü kablosu bulunmakta. Hafıza kartı cracklenmiştir içinde oyunları USB bellekten açan FMCB yazılımı bulunmakta. İçinde istediğiniz oyunların yüklü olduğu 64 GB USB bellek ile yollayacağım. Oyunları tamamen sizin isteğinize bağlı olarak yükleyeceğim. Oyun listesini siz bana atacaksınız ve hepsi yüklenerek gönderilecek. CD okuyucusu test edilmiştir ve kusursuzdur. Oyunları ister CD ile ister benim gönderdiğim USB'deki oyunlar ile oynayabilirsiniz. Her yere sorunsuz kargolama yaparım. Koleksiyonluk bir üründür. Cihazın içi açılmamıştır garanti bandı üstündedir. Ödeme havale veya dolap, Gardrops, sahibinden gibi siteler üzerinden yapılabilir lakin komisyon olacağı için fiyat artacaktır. Ek olarak ilgilenen olursa FIFA 11 orijinal kutu kitapçıklı PS2 oyunu yollayabilirim. Piyasada bu kadar detaylı içeriğe sahip ve gri renk ürün bulunmuyor. Detaylı resim ve çalışır haldeyken resim ciddi alıcılara gönderebilirim. Pıtpıta sarılıp, karton kutu içerisinde sorunsuz kargolama yapılacaktır. Fiyata yorum yapacak arkadaşların eğer 2.el alım-satım kategorisinde fiyat yorumlama yetkisine sahip değilse raporlanacaktır.

Daha önceden bu konsolu kullanmış kişiler için tam bir hazine bu cihaz.

Yer: Yalova (Her yere kargo olur.)
Fiyat: 1450TL.
İletişim: Konu üzerine yazabilirsiniz. Discord veya ciddi alıcılara telefon no verebilirim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20231021_173747_Dolap.jpg
    Screenshot_20231021_173747_Dolap.jpg
    130,9 KB · Görüntüleme: 47
Son düzenleme:

Geri
Yukarı