PlayStation 3 en son sürüm nasıl indirilir?

Ebubekir Solak

Hectopat
Yer
Belgique-Bruxelles
Merhaba arkadaşlar zamanında PS3'ümü kırmıştım şimdi orijinalini USB yardımıyla yeniden yüklemek istiyorum. bu linkten PS3'ün son sürümünü indirmek istediğimde indir seçeneğine basıyorum ama herhangi bir şey olmuyor. Nasıl PS3'ün en son sürümünü indirebilirim?

Merhaba arkadaşlar zamanında PS3'ümü kırmıştım şimdi orijinalini USB yardımıyla yeniden yüklemek istiyorum. bu linkten PS3'ün son sürümünü indirmek istediğimde indir seçeneğine basıyorum ama herhangi bir şey olmuyor. Nasıl PS3'ün en son sürümünü indirebilirim?

Eğer internet Wi-Fi ayarları yaparsan güncelleme kendisi otomatik yapıyor zaten.

Senin yüklendiğin bir güncelleme yani işe yaramaz.

Sıfırlayıp güncellerseniz direkt orjinal versiyona geçer.

Sıfırlama yapmasina gerek yok. Sistem güncellemeye gir PS3 internete bağlı ise internet üzerinden güncelle de. Internet bağlantısı yok ise buradan;
Guncellemeyi indir. USB belleğinin içine PS3 klasörü oluştur, PS3 klasörünün içinede UPDATE adında klasör oluştur ve üste linkini koyduğum güncelleme dosyasını UPDATE klasörüne at.

Güncelleme dosyasının bulunduğu siteye Chrome dışında bir internet tarayıcısı ile gir. Internet Explorer, Microsoft Edge vb vb.

USB'yi PS'ye tak ve sistem güncellemeye gir oradan depolama ortamından guncelleyi seç.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı