Playstation 4 Bozulmaması İçin Kaç Saat Oynanmalı?

Ertugrrul

Kilopat
Daha fazla  
Yeni PS4 aldım, tahminen cumartesi günü elimde olur. Kaç saat oynamalıyım? Daha önce PS2 varken çok saat oyun oynadığım için bozulmuştu. Kaç saat oynarsam makine uzun ömürlü olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
1-2 saat aralıklarla dinlendirebilirsin ama hiç dinlendirmeden 7-8 saat oynayıp bir sıkıntı yaşamayanları gördüm.

10 dk sonra hemen bırakmalısın yoksa bozulur. Şaka bi tarafa 24 saat oynasan yine de bir şey olmaz. Zaten en kötü senaryo da ısındığı için kendini kapatır. Teknoloji gelişti artık kendini koruyabilir cihazlar. O yüzen gözün bozulana kadar oyna bir şey olmaz.

İlk ps2im bozulduktan 3 4 ay sonra 1 tane daha aldım onu açarken dahi korkuyordum acaba açılcak mı acaba yine cd hızlı dönüp bozulcak mı diye halada korku var :)

O alışkanlık meselesi. Mesela bazı insanlar hala telefonu 100 olunca çıkarın bekletmeyin derler. Aslında akıllı telefonlarda durum çok farklı çünkü artık dolduklarını anlar ve bağlantıyı keser 99 a indiği zaman tekrar bağlantı kurar ve yine doldurur. Böyle sorunsuz devam eder. Eskiden ise telefonlar böyle değil kablo baģlı olduğu sürece patlayana kadar alırdı enerjiyi.

ya bide bişey sorucam bizdeki tv 55 ekran 1920 x 1080 Piksel tv bir sıkıntı çıkmaz değil mi rahat oynarım ?

Bende 55 tv den oynuyorum. Yakın oynarsan ekrana tam hakim olamıyorsun Fps oyunları açısından biraz uzaklaşman gerekir onun dışında bir sorun olmaz. Bir de 55 te spor oyunları çok iyi oluyor. Fifa Pes Nba gibi.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı