PlayStation 4 için Televizyon Önerisi

Gerçekten çok uygun fiyatlı. Aşağı yukarı 4000₺. Bence baya uygun. PS4 kendisi o kadar pahallı değil.
Ayrıca 4K görüntü kalitesi çok gereksiz olur. PS4 Pro modeli olsa 4K olur fakat normal modeli için gereksiz duruyor. Bu kadar para vermeye gerek yok.

O bütçeye monitör almanız çok daha iyi olur. Biraz daha fiyat koyarsanız bu modeli öneririm:

Biraz daha uygun fiyatlı olarak bunu alabilirsiniz:
Ne bilim ben uygun fiyattan kastın ne kadar uygun diye. Ps4 dü bunla kullandım memnunum yani niye kızıyosun 😂

Arkadaşlar, sizce bu işimi görür mü?

Markası hakkında hiç iyi yorum yok. Daha önce duymadığım etmediğim bir marka araştırma yaptığımda ise baya olumsuz yorum var. Özellikle teknik servis konusunda. Ben tavsiye etmem.

Size büyük ihtimal dahili hoparlör olan monitör önersek iyi olacak. Ben bir tane buldum. Gayet güzel fakat fiyatı biraz fazla kaçıyor size. İkinci el düşünürseniz olabilir.
Ürünün linki: Captcha Verification
Daha ucuza buldum fakat kalitesi tartışılır. Örneğin sağ ve soldan bakınca görüntüde kararma oluşuyormuş. Bu durum can sıkıcı olabilir.
Ürünün link: Captcha Verification
Bir tane daha buldum. Bu ürünü de tavsiye ederim.

Araştırınca belki daha ucuza bulabilirsiniz. Diğer alternatif ise indirim dönemlerini bekleyebilirsiniz.

Yanlış link attınız sanırsam. Konuya yönlendiriyor.

Ne bilim ben uygun fiyattan kastın ne kadar uygun diye. Ps4 dü bunla kullandım memnunum yani niye kızıyosun 😂
Usta ne kızacağım ya. :D
Yok yani önerdiğin 4000₺ olunca onu söyledim sadece. Yoksa kızacak bir durum yok. Yanlış anlaşıldıysa özür dilerim. Kusura bakma. :)

Son düzenleme:
Markası hakkında hiç iyi yorum yok. Daha önce duymadığım etmediğim bir marka araştırma yaptığımda ise baya olumsuz yorum var. Özellikle teknik servis konusunda. Ben tavsiye etmem.

Size büyük ihtimal dahili hoparlör olan monitör önersek iyi olacak. Ben bir tane buldum. Gayet güzel fakat fiyatı biraz fazla kaçıyor size. İkinci el düşünürseniz olabilir.
Daha ucuza buldum fakat kalitesi tartışılır. Örneğin sağ ve soldan bakınca görüntüde kararma oluşuyormuş. Bu durum can sıkıcı olabilir.

Yok yani önerdiğin 4000₺ olunca onu söyledim sadece. Yoksa kızacak bir durum yok. Yanlış anlaşıldıysa özür dilerim. Kusura bakma. :)
Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Sayenizde, kafamda birkaç tane belirledim. Birkaç güne de kesinleşir. :) İyi akşamlar.

Bir tane daha buldum. Bu ürünü de tavsiye ederim.

Araştırınca belki daha ucuza bulabilirsiniz. Diğer alternatif ise indirim dönemlerini bekleyebilirsiniz.

Estagfurllah kardeşim rica ederim. Sadece ps4 sonuçta oyunlar baya kaliteli günümüzde tv diyince 600-700 gibi bi meblağ hiç düşünemedim. Asıl sen yanlış anlama 🤗

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı