Playstation 4 mü , telefon mu almalı ?

Ben iki şeyi karşılaştırmadım. İhtiyaçlarım doğrultusunda hangisini almalıyım diye sordum. Yanlış anlaşıldıysam affedin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence Ps 3 ve GTA V AL VE SAMSUNG S3 MİNİ AL HEPSİ 1.400 falan ps 3 daha 2 3 yıl oyun çıkar.

Son düzenleyen: Moderatör:
PS4 al gitsin. Grafik konusunda X360 ve PS3'den üstün. Al uzun vadeli kullacağın 2-3 oyun yeter sana.

Vatandan 3-4 ay önce aldığım playstationı(faturalı) extra kol Araldan alınmış fıfa 14 -nba 2k 14 İnfomous oyunları ile birlikte 1500'e satıyorum aklında bulunsun.

Ps4 oyunlarını syd.com, gittigidiyor, psoyunu yada worldbazaar'dan temin edebilirsin. Burada ucuzlar ve güvenilir siteler.

Telefon tabi ki önemli ama PS4 oyununu spotçulardan 2.el yada sıfıra ucuz bulabilirsin.

İhtiyacın doğrultusunda seçim yapmak sana kalmış. Ucuz bir telefon alıp Ps4 alabilirsin.

Dipnot: PS4'e oyun çıkmadı, oyunlar çok pahalı vs gibi yönlendirmeler yapmayalım artık. Yeteri kadar oyun var + US psn'de 12 dolardan BF4, 30 dolardan Fifa15, 45 dolardan FarCry4, yine 30 dolardan Watch Dogs vs almak mümkün. Gidip Türkiye Psn'de, Vatan'da TeknoSA'da 200 250 liradan rafa atılmış oyunlara bakıp çok pahalı yaa demeyin. Araştırın biraz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…