Playstation 4 oyun konsoluna windows 8 kurmak

Rarity Hooves

Hectopat
Merhaba, arkadaşlar playstation 4 oyun konsoluna windows 8 kurabilir miyiz? Kurabilsekte ne kadar performans alırız? Cevaplarınızı bekliyorum. İyi geceler.

Playstation 4'ün teknik özelliklerine bakılacak olursak:

Ekran kartı: AMD Jaguar (Kaç mb boyutu bilmiyorum)

Ram: 8 GB Bağımsız DDR5

64-Bit işlemci (Markasını bilmiyorum)

Markasını bilmiyorum dediğin işlemci yukarıda yazdığın AMD Jaguar APU. Ve hayır, Ne PS4 ne de XBOX One'a hiçbir işletim sistemini kuramazsın.
Anakartı var playstation 4'ün ona biz nasıl işletim sistemi kuramayız? Bilgisayar donanımları var içinde. İşletim sistemi kurabilmemiz için ne gerekli? Hangi parçalar daha olmalı?

Anakartı var playstation 4'ün ona biz nasıl işletim sistemi kuramayız? Bilgisayar donanımları var içinde. İşletim sistemi kurabilmemiz için ne gerekli? Hangi parçalar daha olmalı?

Adam sana konsolu bedavaya veriyor. Amacı sana oyun satmak. Neden senin işletim sistemi kurmana izin versin?

Teknoloji dünyasında herşey teorik olarak mümkün ama bunları pratiğe dökmek aynı şekilde değil. Ayrıca konsollara işletim sistemi kurarsak oyunlarda kasmaya sebep oluruz. Düşünsene konsol kendi başına oyun oynatırken bile ısınma sorunu yaşatırken arkada Windown 8 çalışıcak bir yandan. O alet kırmzı uyarıyı verir.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı