Playstation 4 Satın Alacağım

Akın Çelik

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Babamla anlaştık ve bir karara vardık. Aslında karara varmamız da çok kolay oldu. Babama PS4 al dedim tamam dedi. Her neyse İstanbul'da satın alabileceğim uygun ve kaliteli bir yer biliyor musunuz?

Babamla anlaştık ve bir karara vardık. Aslında karara varmamız da çok kolay oldu. Babama PS4 al dedim tamam dedi. Her neyse İstanbul'da satın alabileceğim uygun ve kaliteli bir yer biliyor musunuz?

Sony mağazasından 5 tane ps4 aldım. İndirimde yaptılar. Playstation cafe kurmak için aldık zaten. Fiyatı çok uygundu ayrıca 16 tane kol aldık bunlarda da indirim yaptılar. Tavsiye ederim yani bir sıkıntın olunca telefon açıyorsun ilgileniyorlar. Ancak ps4 oyunları daha tam olarak gelmedi oyun çeşidini bekleyeceksin.

Sony mağazası bu konuda en kaliteli ve güvenilir yer. Eğer biraz ucuza almak istersen internetten alabilirsin. N11.com'dan ilk çıktığında arkadaşım 1100TL gibi ucuz bir fiyata almıştı.

Sony mağazası bu konuda en kaliteli ve güvenilir yer. Eğer biraz ucuza almak istersen internetten alabilirsin. N11.com'dan ilk çıktığında arkadaşım 1100TL gibi ucuz bir fiyata almıştı.
1100 TL 'ye var evet ithal ürün. Goldda'da uygundu ama ithaldi sanırım. Yani garantisi sıkıntı olabilir.

Sony Centerdan alacak olursan Sony Eurasia garantisi altında olacaktır. Elbette bazı teknomarketlerde de bu garanti var ama Sony Centerdan alman daha faydalı olacaktır hem orada Sony'nin PS4 için çıkarttığı orjinal donanımlarada göz atabilirsin. Sony Center Kanyonda var. Starbucks'ın karşısında.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı