Playstation 4 Slim İçin Televizyon Önerisi

Centuriof

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhabalar. Çok kısa zamanda Playstation 4 Slim modelini alacağım fakat halen daha televizyona karar veremedim. Araştırmalarım sonucu bu üç televizyonu alınabilir gördüm ve iyi olup olmadıklarını teyit ettirmek istedim. Sizce Playstation 4 için bu televizyonlar alınır mı? Ya da ne önerirsiniz? Teşekkürler...

PHILIPS 24PFS4022 24'' 60 CM FHD ULTRA İNCE TV,DAHİLİ UYDU ALICI

Grundig 32VLE5730 BN 32" 80 Ekran Full HD Uydu Alıcılı LED Fiyatı

Philips 32PFS4132/12 32" 80 Ekran Full Hd Ultra İnce Led Tv Fiyatı

Son düzenleyen: Moderatör:
TV'niz yok mu varsa monitör alın diyecektim. TVlerin gecikme oranı MS değeri bi hayli yüksek oluyor.
Bu ideal mesela:
Samsung LT32E310MZ 32''82 Ekran Full HD LED Ekran Fiyatı

TV'niz yok mu varsa monitör alın diyecektim. TVlerin gecikme oranı MS değeri bi hayli yüksek oluyor.
Bu ideal mesela:
Samsung LT32E310MZ 32''82 Ekran Full HD LED Ekran Fiyatı
Evde TV var ama odama almak istiyorum. Arada televizyon da izlerim düşüncesiyle TV almayı düşünüyorum. Attığınızı beğendim aslında..

Merhabalar. Çok kısa zamanda Playstation 4 Slim modelini alacağım fakat halen daha televizyona karar veremedim. Araştırmalarım sonucu bu üç televizyonu alınabilir gördüm ve iyi olup olmadıklarını teyit ettirmek istedim. Sizce Playstation 4 için bu televizyonlar alınır mı? Ya da ne önerirsiniz? Teşekkürler...

PHILIPS 24PFS4022 24'' 60 CM FHD ULTRA İNCE TV,DAHİLİ UYDU ALICI

Grundig 32VLE5730 BN 32" 80 Ekran Full HD Uydu Alıcılı LED Fiyatı

Philips 32PFS4132/12 32" 80 Ekran Full Hd Ultra İnce Led Tv Fiyatı
Ben size yukarıdaki üç seçenek içinden 32"'lik Philips'i öneririm. Çünkü içlerinde en iyi olan o. Ancak monitör de tercih edebilirsiniz. Size kalmış.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı