Playstation 4'e Kinect Bağlanabilir mi?

Nigtslife

Hectopat
Daha fazla  
Dün MediaMarkt'da just dance adlı oyunu oynadım ve çok hoşuma gitti. Ama Playstation 4 almayı düşünüyorum. Xbox'daki kinect gibi bir şey var mı ? Ayrıca onunla just dance gibi oyunları oynayabilir miyim ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kinect daha detaylı. Yaptığınız hareketleri daha doğru ve hızlı algılar. Oyun dışında da kamera kalitesi olarak daha üsttür. Hareket sensörü sizin için önemliyse, bu tip oyunları oynamayı seviyorsanız Kinect sizi daha mutlu edecektir.

Kinect daha detaylı. Yaptığınız hareketleri daha doğru ve hızlı algılar. Oyun dışında da kamera kalitesi olarak daha üsttür. Hareket sensörü sizin için önemliyse, bu tip oyunları oynamayı seviyorsanız Kinect sizi daha mutlu edecektir.

Aynen ben PS4 kamerayı ve Xbox 360'daki yani Kinect 1'i deneme fırsatım oldu. Ne yazık ki PS4'teki kamera Kinect 1'e bile yaklaşamıyor. Kinect'ten aldığım zevki PS4'ün kamerasından alamadım. Bu sebeple Xbox One+Kinect+Just Dance almayı bile düşündüm.

Kesinlikle. Just Dance ve Kinect 2 birbirlerini gerçekten çok iyi tamamlıyorlar. Zevk alarak oynanıyor. Şiddetle tavsiyemdir eğer böyle şeyler hoşunuza gidiyorsa.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı