PlayStation 5 4K desteklemiyor hatası

Rankas

Centipat
Daha fazla  
Selam dün vatandan PS5 dijital versiyon satın aldım. Elimde Onvo'nun OV50353 model 4K televizyonu var. PS5 üzerinden çözünürlüğü 4K çekmek istediğimde cihazın 4K çıkışı desteklemediği hatasını alıyorum. Fakat aynı televizyona aynı kablo ile bilgisayarım üzerinden bağlandığımda çözünürlük ayarlarında 4K seçeneğini görebiliyor ve seçip kullanabiliyorum. PS5 de 4K kullanmak için ekstra bir ayar yapmak mı gerekiyor?

İyi sosyaller.

PC'nizi taktığınız ile aynı girişe takın.
Selam dün vatandan PS5 dijital versiyon satın aldım. Elimde Onvo'nun OV50353 model 4K televizyonu var. PS5 üzerinden çözünürlüğü 4K çekmek istediğimde cihazın 4K çıkışı desteklemediği hatasını alıyorum. Fakat aynı televizyona aynı kablo ile bilgisayarım üzerinden bağlandığımda çözünürlükayarlarında 4K seçeneğini görebiliyor ve seçip kullanabiliyorum. PS5 de 4K kullanmak için ekstra bir ayar yapmak mı gerekiyor?

İyi sosyaller.

Televizyon belki PS5 arayüzünde 4K desteklemiyor olabilir. Bende arayüzde 4K destekliyor ama 120Hz desteklemiyor. Oyuna girdiğim zaman 120Hz 4K oluyor. Bu gibi bir durum olabilir belki ,herhangi bir oyuna girip denedinizmi?

Geri
Yukarı