PlayStation 5, 667 GB Kullanılabilir Depolama Alanına Sahip Olabilir

Anlamadım yani ne diyorsun? Oyun PS4'de 52GB, PS5'de ise 50GB yer kaplıyormuş, Cyberpunk 2077 ise bilgisayarda zaten 70GB yer kaplıyor?
Okumada sıkıntın mı var anlamıyorum orada Cyberpunk yazmıyor bile.

Okumada sıkıntın mı var anlamıyorum orada Cyberpunk yazmıyor bile.
Siteye girdiğinde karşına çıkan kocaman resimde zaten Mario var ki zaten makaleyi yazan kişi de "yeni nesil grafikler ve artırılmış doku kalitesiyle PlayStation 5'te çok daha fazla depolama alanına ihtiyaç duyabilir." demiş, sen bunu resmi duyuru olarak algıladıysan;

uğraşamam, blok 😊

Siteye girdiğinde karşına çıkan kocaman resimde zaten Mario var ki zaten makaleyi yazan kişi de "yeni nesil grafikler ve artırılmış doku kalitesiyle PlayStation 5'te çok daha fazla depolama alanına ihtiyaç duyabilir." demiş, sen bunu resmi duyuru olarak algıladıysan;

uğraşamam, blok 😊
Fotoğrafa bakıp çıktın mı? Çünkü bilgi verilen iki oyun var. Neyse boşver bakma. Yüksek Doku kalitesi ve çözünürlüğün daha büyük boyut kapladığını anlamayan birine laf anlatmakla uğraşmayacağım.

Çok az. Benim çerezime yetmez o. Warzone olmuş 250GB. 3 oyun indirsem doluyor zaten. Mecbur olarak ekstra SSD takacağız.
Yeterli bence, PS3'de GTA V 8 GB idi, PS4'de ise 50GB.

PS5'de üst düzey SSD olduğu için sıkıştırma teknolojisi sayesinde boyutlarda pek artış olmaz ki zaten normal şekilde de pek fazla artış olacağını sanmıyorum, sonuçta oyunlar artık Ray Tracing ve 4K 60FPS odaklı olacak.
4K olduğu için doku paketleri büyüyecek. Bunda anlanmayacak ne var? Bir de RT var.

Yeni konular

Geri
Yukarı