PlayStation 5 ASUS TUF VG27AQZ monitör ile 2K oynanabilir mi?

Bende aynı monitör var. PS 4 bağlıyorum. HDMI 2.0 144 Hz 1440P'ye kadar destekliyor.

Dosya Ekleri

• 36AF163F-BF43-40D4-9665-E2DE340F7C31.png
    231,5 KB · Görüntüleme: 53
Monitörü bugün aldım vatandan, 1 adet ölü piksel çıktı köşede,yeşil ve beyazda,pikseli göstermese büyük ihtimal ben göremezdim. Çok sorun etmedim aldım. Garanti yaptırdım 6 yıllık kafam şu anlık rahat. Bu pikselin artma şansı var mı acaba.

Mağazadan aldıysan değişim iste. Çok önemli olmasa da değiştir derim. Hayırlı olsun

Mağazadan aldıysan değişim iste. Çok önemli olmasa da değiştir derim. Hayırlı olsun
Dostum çok dert etmedim ben onu çokta görmem büyük ihtimal, 6400e aldım monitörü benden sonra başka müşteri yönlendirmişler yoldaydı ben aldım monitörü. İnternetteki fiyat farkına değer diye düşündüm,garanti yaptırınca 3 ölü piksel olunca panel değişir yada monitör.

Bende bir iki hafta önce 6.150 gibi bir fiyata almıştım. Güzel monitör beğendim.

Beyaz piksel sorunu bende de var monitör güzel ama bu piksel çoğalır mı ? Yoksa iade edeceğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…