PlayStation 5 Slim neden Eurasia garantili satılımıyor?

Erkims

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Bir sorum olacaktı, PlayStation 5 Slim neden Eurasia Garanti'li satılımıyor? Tüm ürünler ithalatçi garantili. Sizce PlayStation Fat kasa mı almalıyım yoksa Slim kasa mı?

Slim al aynı para 1TB. Fat vardı kardeşime vermiştim Slim aldım ama 2 kere oynayabildim zamanım yok hiç satacağım galiba ama Slim daha iyidir.

Fiyat farkı varsa Fat al. İleride satarım dersen Slim. Eurasia diye bir şey kalmadı Türkiye'de.
Bilkom getirecek şimdi, fazladan 10000₺ fiyat çekmişler. İstanbul'da kapalı kutu Avrupa versiyon olan PS5'ler 20000₺ civarında. En mantıklısı o şekilde almak.

Merhaba. Bir sorum olacaktı, PlayStation 5 Slim neden Eurasia Garanti'li satılımıyor? Tüm ürünler ithalatçi garantili. Sizce PlayStation Fat kasa mı almalıyım yoksa Slim kasa mı?

Merhaba, Sony Eurasia Garantisi artık ülkemizde yok o yüzden Bilkom Distribütörü oldu onun garantisi altında geliyor. Bilkom garantili olanlar da daha ülkemize yeni girdi yakında bollaşacaktır fiyatları: Diskli sürüm 28K, Dijital sürüm 25K. Bu fiyatlar sadece Slim için artık fat kasanın üretimi durdu yani garantili alacaksanız Slim'den başka seçenek yok.
Fat kasa ile Slim kasa arasında oyun performansı olarak hiçbir fark yok Slim model fazladan 120GB alanla gelirken fat kasanın da kutusunun içinden dik tutma ayağı çıkıyor. 2'sinin de birbirlerine göre artıları bunlar. Slim model daha kötü daha çok ısınıyor vs gibi yorumlara aldanmayın. Slim model yer yer fat kasaya göre 5-10 derece daha sıcak çalışıyor başka hiçbir farkı yok. Bu sıcaklık farkının da performansa dediğim gibi hiçbir etkisi yok. O yüzden ithalatçı alacaksınız hangisi ucuzsa onu almanız taraftarıyım.

Yeni konular

Geri
Yukarı