PlayStation 5 yurtdışı ürünün garantisi farklı mı?

hasansahn34

Hectopat
Merhaba.

Sormak istediğim şey PlayStation 5 almak istiyorum. Fakat dijital sürüm var Avrupa cihazları var CD sürüm var yani bunların avantaj dezavantajlarını merak ediyorum.
Mesela yurt dışı sıfır bir ürünün garanti konusu dışında bir farkı var mı?
Ya da CDli versiyon ya da dijital versiyon almam arasında fiyatı etkileyecek bir sorun var mı? Gibi merak ettiğim şeyler bunlar. Yardımcı olursanız sevinirim.

Merhaba. Şu sıralar dijital sürümle blurayli sürüm aynı fiyat. Bunun dışındaki tüm özellikler aynı. O yüzden dijital almanın bir mantığı yok. Garanti olarak Eurasia garantili alın. İthalatçı garantililere hiç yaklaşmayın. Ben birkaç gün önce cdli aldım, CFI-1116A versiyonu. Hiç olmamasındansa cdli olup kullanmamanız daha iyi.

Merhaba. Şu sıralar dijital sürümle Blu-ray'li sürüm aynı fiyat. Bunun dışındaki tüm özellikler aynı. O yüzden dijital almanın bir mantığı yok. Garanti olarak Eurasia garantili alın. İthalatçı garantililere hiç yaklaşmayın. Ben birkaç gün önce cdli aldım, CFI-1116a versiyonu. Hiç olmamasındansa cdli olup kullanmamanız daha iyi.

Peki mesela kız kardeşim Fransa'da yaşıyor. Ona söylesem bana getirse yine garanti konusu dışında tutuyorum arayüz-dil olarak farklılıklar var mı burada TR cihazı gibi kullanılabilir mi?

Türkçe dil seçeneği kurulum esnasında mevcut olacaktır cihazda ancak garantiyi burada kullanamazsınız. Arayüz farkı da yok buradaki bir cihazla. Garantiyi fazla takmayın bence. Fiyat farkı çoksa Fransa'dan getirebilecek biri varken getirtmek daha mantıklı. İlk 2 yıl tedbirli kullanırsınız cihazı. :) Yok garantim olsun, uğraşmayayım derseniz Eurasia garantili olarak TR'de alın.

Türkçe dil seçeneği kurulum esnasında mevcut olacaktır cihazda ancak garantiyi burada kullanamazsınız. Arayüz farkı da yok buradaki bir cihazla. Garantiyi fazla takmayın bence. Fiyat farkı çoksa Fransa'dan getirebilecek biri varken getirtmek daha mantıklı. İlk 2 yıl tedbirli kullanırsınız cihazı. :) yok garantim olsun, uğraşmayayım derseniz Eurasia garantili olarak TR'de alın.

Çok teşekkürler.

Geri
Yukarı