PlayStation kiralama yeri önerisi

Jon Snoww

Picopat
Yer
Winterfell
Daha fazla  
Meslek
Subay (Öğrenci)
PC'de Tlou 2 yok. Olsa PC'den oynardım. Sırf onun için 1 hafta kiralayabileceğim bir site biliyor musunuz? Keşke PC'ye gelse de oynasam. Aranızda var mı daha önceden kiralayanlar uzun süre?

Zamanında mahallede gittiğim bir abimden kiralamıştım 2 haftalık. Bazı kafeler bu tür kiralama yapabiliyor. Varsa tanıdık/gittiğin bir yer olması daha iyi olur.

PS4 kafelerden kiralayabilirsin ben geçen sene, 3 güne 50TL civarında para vermiştim ama sitesi yoktur böyle şeylerin diye düşünüyorum.
Geçen sene PS4 sormaya girdik bi arkadaşla. Adam günlük 80 lira dedi. Haftalık alırsanız indirimle 70 demişdi. Komik olan çıkarken PS3'den bahsediyorum PS4 o paraya vermem imkansız demişdi.

Zamanında mahallede gittiğim bir abimden kiralamıştım 2 haftalık. Bazı kafeler bu tür kiralama yapabiliyor. Varsa tanıdık/gittiğin bir yer olması daha iyi olur.
Yok işte PC de oynuyorum genelde. Cyberpunk falan bitti oyun kalmadı. Vermiyor galiba öyle yerler internet sipariş lazım.

Geçen sene PS4 sormaya girdik bir arkadaşla. Adam günlük 80 lira dedi. Haftalık alırsanız indirimle 70 demişdi. Komik olan çıkarken PS3'den bahsediyorum PS4 o paraya vermem imkansız demişdi.

Çok söylemiş vallahi bende yanında The Last of Us ve GoW aldım ona rağmen o paraya kiralamıştım :D.

PS4 kiralama olayları bu sene gereksiz ve aşırı şekilde pahalı. 2 gün için 150 TL ödeyen arkadaşım var, ondan biliyorum. TLOU 2 gibi bir oyun 2 günde bitecek bir oyun değil. Keyfini çıkara çıkara, yavaş yavaş oynamalık bir oyundur.

Geri
Yukarı