PlayStation Plus Eylül 2018 Ücretsiz Oyunları

Makaleler
151
Yer
Çengelköy
Daha fazla  
Profil Kapağı
1524428124
PlayStation az önce Plus üyelerine Eylül ayında vereceği ücretsiz oyunları açıkladı. PlayStation 4 için Destiny 2 ve God of War 3 Remastered göze çarpan iki büyük oyun olmuş.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

GOW 3 sürekli beleş bile olabilir. Bir iki saat kendimi zorlayarak oynadım. GOW öncesi bitirmek istiyorum ancak dayanamayıp hikayesini öğrenip GOW'a başlayabilirim.

Bu oyunlar tamamen kütüphanenize mi ekleniyor yoksa sadece bu aylık mı?

GOW 3 sürekli beleş bile olabilir. Bir iki saat kendimi zorlayarak oynadım. GOW öncesi bitirmek istiyorum ancak dayanamayıp hikayesini öğrenip GOW'a başlayabilirim.
Oyun kötü olduğu için mi, diğerini merak ettiğiniz için mi ? İlk kez God of War 3'e kötü diyeni görüyorum çünkü. Bir GoW1-2 değil ama olsun.

PS4 alasim geliyor.

God of War 3'ü oynayıp bitirmiştim, yanlış hatırlamıyorsam 1 hafta sürmüştü ortalama bir oynayış saatiyle. Genel itibariyle beni tatmin etmişti kalite olarak.

GOW 3 neyse de, Destiny 2 çok şaşırttı beni. İlk oyunu bile vermediler, ilk oyunu verseler daha az şaşırırdım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…