Playstation Plus Temmuz ayı ücretsiz oyunları

Raşit Gönenç

Kilopat
Makaleler
113
Yer
Bucak-Burdur
Daha fazla  
Meslek
Online İngilizce Öğretmeni
1-) Battlefield 3 : Grafikleri ile göz kamaştırıcı bir şekilde çıkan ve FPS dünyasında ki oyunlara bir daha baktıran bir oyun olan Battlefield 3, Temmuz ayında Playstation Plus üyelerine bir güzellik yaparak ücretsiz olarak geliyor.

Z1SpuCc.jpg

2-)Saint's Row : The Third : Açın yolları! Azizler geliyor! 3. kez şehri darma duman edip, yeniden bir şeyleri uçurmaya geliyorlar. Benim PC'de eğlenerek oynadığım ve 2 kez bitirdiğim bir oyun olan Saint's Row : The Third Playstation Plus'ta Temmuz ayında ücretsiz olacak.

Hs0NEws.jpg

3-)Payday : The Heist : Banka soygunculuğu ile alakalı bir oyun olan Payday, Temmuz ayında sizleri soygunlara davet ediyor. Payday : The Heist, Temmuz ayında Playstation Plus'ta ücretsiz olacak.

LMz0zXi.jpg

Vallahı, ben şu ana kadar Playstation Plus'a üye olduğumdan beri yaklaşık 12 oyun indirdim. Oyunlar hala oynanabilir durumda. Yani evet. PSN hesabında kalıyor. Tek sorun şu, Playstation Plus üyeliğin bittiğinde bu oyunlara erişimin kaldırılıyormuş.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı