Playstation Store Oyunları

furkan184

Hectopat
Daha fazla  
Selam Technopatlar. Ben bu yaz ps3 alacağım ve daha önce ne bilgisayarda ne de ps3 da 2005 den sonra çıkan oyunları oynayamadım ve ps3 alırsam da bu oyunları dibine kadar ps3 ın bütün imkanlarını kullanarak sömüre sömüre ciyaklata ciyaklata oynamayı planlıyorum. Ama aklıma takılan bir şey var; bildiğim kadarıyla ps3 da playstation store dan başka dijital oyun satan yer yok. Bu playstation storeda bütün ps3 oyunları varmı yani çıkış oyunundan son oyunlara ve aradaki oyunlara kadar hepsi mevcut mu yoksa başka yerden kutulu almam gerekecek ve bizim ilçede böyle bir imkan yok ve şehre uzak giden gelen yok bana bir deyin hele şu store bütün oyunlar varmı. Birde ben pc den steama girerken ps3 ile ilk girişiniz mi diye bir şey çıkıyor o ne ola ki ps3 te steam mı var yani steamdan da alınıyor mu ps3 e dijital oyun. Bunlar kafama takıldı da iyi forumlar.

Sorularından başlayalım. Hayır, aklına gelen tüm oyunlar Playstation Store'da yok. Bazı oyunları kutulu alman gerekecek. Örneğin ben Rage oyununu mağazadan dijital olarak alamıyorum. İlla kutulu almam gerekiyor. Bildiğin şey doğru, dijital olarak tek satın alma yolu Playstation Store. Steam'den Ps3 oyunu alamazsınız.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı