PlayStation Store Sonbahar indirimleri başladı!

• Konuyu başlatan Smuya
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 21
  • Görüntüleme 802
30FPS high ayarlarda oynuyorsunuz diye biliyorum. Kasma durumu yok ve konsol için 30FPS PC için 60FPS gibi bir şey.

Aslında pek de öyle değil konsolda mix ayar var PS4 de oynamıştım oyun bulanıktı kalabalıkta 30'dan aşağı düşüyordu FPS PC alınca tekrar satın alıp ayarları fullemiştim FPS'te 60 üstü inanılmaz fark vardı konsolun 30u PC'nin 60ı kadar akıcıdır lafı bana saçma geliyor o Controllerın yavaş farenin hızlı dönmesi ve Motion blurdan kaynaklı diye biliyorum PC'dede Controller ile Motion blur açarsan aynı akıcılık olur demem o ki oyunun en iyi hali PC'de 60 FPS Ultra isteyen adam PC alacak.

Aslında pek de öyle değil konsolda mix ayar var PS4 de oynamıştım oyun bulanıktı kalabalıkta 30'dan aşağı düşüyordu FPS PC alınca tekrar satın alıp ayarları fullemiştim FPS'te 60 üstü inanılmaz fark vardı konsolun 30u PC'nin 60ı kadar akıcıdır lafı bana saçma geliyor o Controllerın yavaş farenin hızlı dönmesi ve Motion blurdan kaynaklı diye biliyorum PC'dede Controller ile Motion blur açarsan aynı akıcılık olur demem o ki oyunun en iyi hali PC'de 60 FPS Ultra isteyen adam PC alacak.

Bakış açısıda etkiliyor sanki. TPS oyunlar FPS oyunlar kadar etkilenmiyor 30FPS olduğunda. Oynanabilirliği daha iyi oluyor. RDR2 denediğimde FPS hissettirsede TPS o kadar hissettirmedi. 60FPS akıcılığı yoktu yine tabii. Getirmeleri lazım Next-gen güncellemesini.

Geri
Yukarı