PlayStation üzerinden Google hesabında oturum açınca "bilinmeyen cihazda yeni oturum" uyarısı geldi

SessizOyuncu35

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar saat 4'te PlayStation'daki tarayacidan Google hesabımda oturum açtım. Ancak Google hesabımda güvenlik etkinliklerinde bilinmeyen cihaz yazıyor. Sizce PS'deki tarayıcıdan oturum açtığım icin mi yoksa başka bir durum mu var? PS'deki oturumu kaç gece açtığımı hatırlamıyorum tam ama saat 4'te açtım. Sizce başka bir durum mu var?

Google hesabınızdan oturumun ne zaman yapıldığını görebilirsiniz ve daha önce PS'te Google hesabınızla giriş yapmadığınız için öyle bir uyarı geldi yani büyük ihtimalle bir şey yok ama siz yine de Google hesabınızdan zamanı kontrol edin.

Google hesabınızdan oturumun ne zaman yapıldığını görebilirsiniz ve daha önce PS'te Google hesabınızla giriş yapmadığınız için öyle bir uyarı geldi yani büyük ihtimalle bir şey yok ama siz yine de Google hesabınızdan zamanı kontrol edin.
Hocam oturumu açtığım saatten eminim bide dediğiniz gibi önceden PS den oturum acmadigim icinmi bilinmeyen cihaz dedi

Hocam oturumu açtığım saatten eminim bir de dediğiniz gibi önceden PS'den oturum acmadigim icinmi bilinmeyen cihaz dedi.

Evet hocam çok büyük ihtimalle giriş yapmayı çalışan sizsiniz ama Google hesabınızdan kontrol edin eğer o dediğiniz zaman aralığında giriş yapılmış olarak görülüyorsa sıkıntı yok.

Hocam ben PS tarayicima saat 16:00 içinde giriş yaptım bana Google da 16:46 da bildirim geldi ama 16:46 ya yakın bir zamandan PS tarayicimdan giriş yaptım mesela 14:30 veya 16:40 gibi ama biranda bilinmeyen cihaz diyince şüphelendim cevaplarınız için teşekkürler iyi akşamlar hocam :)
Evet hocam çok büyük ihtimalle giriş yapmayı çalışan sizsiniz ama Google hesabınızdan kontrol edin eğer o dediğiniz zaman aralığında giriş yapılmış olarak görülüyorsa sıkıntı yok.

Hocam ben PS tarayicima saat 16:00 içinde giriş yaptım bana Google da 16:46 da bildirim geldi ama 16:46 ya yakın bir zamandan PS tarayicimdan giriş yaptım mesela 14:30 veya 16:40 gibi ama bir anda bilinmeyen cihaz deyince şüphelendim cevaplarınız için teşekkürler iyi akşamlar hocam :)

Tamamdır hocam endişelenmenize gerek yok, sıkıntı bulunmamaktadır.

Geri
Yukarı