PlayStation'a nasıl kol bağlanır?

@KingKral0703 düzelttim tekrar dediklerimi deneyip olmazsa videoyu dener misin?

konsolunuzu güvenli Mod'da başlatma​

1. Güç düğmesine üç saniye boyunca basılı tutarak konsolunuzu kapatın.
    Sistem kapanmadan önce güç göstergesi birkaç saniye boyunca yanıp söner.
  2. Konsol kapandıktan sonra güç düğmesine tekrar basın ve düğmeyi basılı tutun.
    İki bip sesini duyduktan sonra düğmeyi bırakın: İlk bip sesini düğmeye bastığınız an, ikincisini ise yedi saniye sonra duyarsınız.
  3. Kontrol cihazını USB kablosuyla bağlayın ve kontrol cihazındaki PS düğmesine basın.
Bu şekilde güvenli modda da dene.

Hocam yaptim olmuyor kablolari da degistirdim kablolarda da bir sorun yok kollar da calisiyor ama niye bağlanmadı hem benim hiç kolum bağlı olmadığı için video ise yaramaz.

@KingKral0703 onun yazdıklarını dene

Olmadı.

USB kablosu ile bağla ardından PS düğmesine bas kabloyu çek

Olmuyor.

Hocam yaptim olmuyor kablolari da degistirdim kablolarda da bir sorun yok kollar da calisiyor ama niye bağlanmadı hem benim hiç kolum bağlı olmadığı için video ise yaramaz.

Olmadı.

Olmuyor.

Bir yorum yapamayacağım. Bende çözüm ve fikir tükendi. PS kollarını PC'ye bağlamak Bluetooth IDlerini değiştiriyor. PS3'te başıma gelmişti. Kol kullanılmaz hale gelmişti. Geçmiş olsun.

Kollar GG mi oldu yani kollara reset attim simdi yine olmuyor.

GG değil de onları tanıtmanın ayrı yöntemleri vardır. İnternette araştırmanı öneririm. Bilen biri yazar zaten. Attığım çözüm çoğu kişinin sıkıntısını çözmüş. Seninki çözülmedi. Araştırmaya devam edip bul bir yöntem. Buradan cevap bekleme bence.

Gg değil de onları tanıtmanın ayrı yöntemleri vardır. İnternette araştırmanı öneririm. Bilen biri yazar zaten. Attığım çözüm çoğu kişinin sıkıntısını çözmüş. Seninki çözülmedi. Araştırmaya devam edip bul bir yöntem. Buradan cevap bekleme bence.

Hocam araştırdım zaten çok bir şey bulamadım tek bulduğum sizin dedikleriniz başka yerlerdede var zaten peki hocam yeni kol alsam çakma ya da orijinal onlari kablo ile baglayabilir miyim?

Geri
Yukarı