PlayStation'da Game Pass gibi bir şey çıkar'mı?

BeratCatal

Decapat
Makaleler
3
Daha fazla  
Arkadaşlar Playstation almayı düşünüyorum. PS5'e de Game Pass gibi bir şey gelir mi? En son Playstation Collection gibi bir şey çıktı. 16 tane mi oyun varmış ama bu Türkiye'de var mı yoksa gelecek mi bilmiyorum. Gelirse fiyatı ve oyun kataloğu genişler mi? Düşüncelerinizi almak istiyorum.

Sony bu para gözlülüğüyle çıkarmaz.

PlayStation Plus üyelik sistemi var zaten. PlayStation almayı düşünüp böyle bir üyelik sisteminden haberdar olmamanız şaşırttı. Bir ürünü satın alırken her zerresi hakkında bilgi sahibi olmaya çalışın.

Hayır ben plastation plas olduğunu biliyorum ama oradada ayda 1 tane oyun veya daha fazla veriyorlar.

Var zaten. PS Now diye bir sistem var. Amerika üzerine hesap açabilirseniz alabilirsiniz. Yıllık 60 dolardı en son.

Game Pass gibi bir şey evet. Ama galiba şu an için Türkiye'ye gelme gibi bir planları yok. Eğer çok isterseniz dediğim gibi Amerika hesabı üzerinden alabilirsiniz.

Sizin dediğiniz gibi Amerika hesabı ile açarsam bir sıkıntı olur mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…