playstore.com'dan alınan oyun gelmedi

MR. EKO

Decapat
Daha fazla  
27 Ocak 2023 cuma günü Türk Telekom'un sahibi olduğu playstore.com adlı siteden Tom Clancy's Breakpoint Ultimate Edition satın aldım. Aldığım ürünü hiçbir şekilde etkinleştirme yapamıyorum. Param banka hesabımdan çekildi ancak ürün hala ortada yok. Daha önce de bu siteden bir kez oyun satın almış ancak onu sorunsuzca aktif edebilmiştim. Bu sefer sıkıntı yaşıyorum. Rica ediyorum birisi yardım etsin öyle bir usandım ki anlatamam. Türk Telekom'u tam 23 kez aradım hepsi olaydan bir haber. Destek yok, yardım yok. Rica ediyorum bilgisi olan bana yardım etsin. Paramı ya da ürünümü almak/kurtarmak istiyorum.

Sorununu çözebildin mi? Bende aynı sorunu yaşıyorum Riders Republic satın aldım ve etkinleştirdim ama hesabıma düşmedi.
Evet, çok şükür. BTK(https://www.btk.gov.tr/) üzerinden TTNET'e şikayet kaydı açar açmaz ürünü playstore hesabıma tanımladır. Playstore üzerinden iletişim kısmına gir en altta BTK'yı göreceksin. Sana şunu söyliyim boşyere 4441444'ü arama sadece vaktine yazık olacak. Ya detaylıca şikayet kaydı oluştur ya da facebook üzerinden yaz onlar seni arayıp oluşturacak. Genelde google play store ile karıştırıyorlar ancak sen onu iyice açıkla. Bu arada daha önce satın alıp etkinleştirme yapmışmıydın?

Bende birkaç tane assassins creed oyunu satın aldım. Siparişlerim bölümünde oyunlar gözükmekte. Ubisoft hesabını girdikten sonra etkinleştirdim. Sitede hesap üzerinde etkinleştirildi yazıyor ama oyun hesaba geçmedi. Şikayeti nasıl oluşturdunuz yada çözümü var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı