Çözüldü Please insert the correct disk or select another folder hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Obtn

Hectopat
1661506661849.png

Merhaba, çözümünü bilen var mı? Tüm dosyalara kurmaya çalıştım ancak olmuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Setup dosyası kurulumu gerkeleştirmek için kuracağı dosyalara ihtiyaç duyar. Siz kolaya kaçıp ZIP'i klasöre çıkartmadan lap diye Setup'ı çalıştırırsanız kurulum sihirbazı ihtiyaç duyduğu dosyalara erişemez ve hata alırsınız.

ZIP dosyasını klasöre çıkartıp kurulumu öyle çalıştıracaksınız.

Bunu hataya bakarak da anlamak mümkün. Ne diyor hata? Downloads klasöründe setup-1.bin dosyasını bulamadım. Peki o konumda öyle bir dosya var mı? Tabii ki yok çünkü ZIP dosyası içinde...
Setup dosyası kurulumu gerkeleştirmek için kuracağı dosyalara ihtiyaç duyar. Siz kolaya kaçıp ZIP'i klasöre çıkartmadan lap diye Setup'ı çalıştırırsanız kurulum sihirbazı ihtiyaç duyduğu dosyalara erişemez ve hata alırsınız.

Bunu hataya bakarak da anlamak mümkün. Ne diyor hata? Downloads klasöründe setup-1.bin dosyasını bulamadım. Peki o konumda öyle bir dosya var mı? Tabii ki yok çünkü ZIP dosyası içinde...

Son düzenleme:
Çözüm
Setup dosyası kurulumu gerkeleştirmek için kuracağı dosyalara ihtiyaç duyar. Siz kolaya kaçıp ZIP'i klasöre çıkartmadan lap diye Setup'ı çalıştırırsanız kurlum sihirbazı ihtiyaç duyduğu dosyalara erişemez ve hata alırsınız.

Hocam çok teşekkür ederim iyi ki varsınız.

Geri
Yukarı