'Please unload it from memory and restart your program' Hatası

enes güven

Hectopat
'A monitor program has been found running in your system. Please unload it from memory and restart your program' Hatasını alıyorum, yardım edebilecek lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
iObit yazılımları varsa bunları kaldırın.
Windows 10 kullanıyorsanız arama kısmına windows bellek tanılama yazarak RAM'leri arıza vs. var mı bunu öğrenin ve RAM'i söküp uçlarını silgiyle güzelce silin.
Bunlar olmaz ise Windows 10 temiz kurulum yapın.
Ya da oyun için ve PC için RAM'in yeterli gelmiyordur.

Son düzenleyen: Moderatör:
oyuna girebiliyordum eskiden birden oyuna girememeye başladım başka oyunlara sıkıntı yok oynadıgım oyun zula
Merhaba arkadaşım . Bende de aynı sorun var ve ne yapacağımı bilmiyorum . Oyuna girdiğim anda bir şey yok . Sunucular kısmına gelene kadar güzel ilerliyorum . Ama daha sonrasında Zula ' nın komut kutusu geliyor ve oyundan atıyor . Zula'nın kendi Web sitesinden baktım hatanın çözümüne.
Sitede çözümünün " internet explorer üzerinden kod hata ayıklayıcısı " nı devre dışı bırakmam gerektiği söylendi . Onu da yaptım fakat sorun düzelmedi.Yani bende yardım arıyorum .

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı