PNY 240 GB SSD alınır mı?

jun misugi

Kilopat
Daha fazla  
@UtkuRS hocamın bir konunun altında önerdiği PNY 240 GB SSD modelini almayı düşünüyorum. Fakat beni düşündüren konu; 240 GB SSD değil de 480 GB SSD alsam daha mı verimli olur? Depolama konusunda endişem yok, 2 TB HDD'im yeterli olacaktır. Sadece performans arıyorum. Teşekkür ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
@UtkuRS hocamın bir konunun altında önerdiği PNY 240 GB SSD modelini almayı düşünüyorum. Fakat beni düşündüren konu; 240 GB SSD değil de 480 GB SSD alsam daha mı verimli olur? Depolama konusunda endişem yok, 2 TB HDD'im yeterli olacaktır. Sadece performans arıyorum. Teşekkür ediyorum.
Bütçeniz uygun ise 480GB alabilirsiniz. Hocam doğru SSD önermiş, bende PNY CS900 120GB SSD kullanıyorum.

Daha iyi bir disk alacak bütçeniz yoksa kendisi güzel disktir. Alan derdiniz yoksa bence boyutu büyültmenin lüzumu yok.
İşletim sistemi kuracaksanız ve yükseltecek bütçeniz varsa başka bir diske de bakabilirsiniz.

Fiyatlar yakınken bu daha iyi olur sanki @UtkuRS @jun misugi

Geri
Yukarı