PNY CS2130 SSD'ye çok veri yazılıyor

batrys

Centipat
Hocam, merhaba. PNY CS2130 almıştım. SSD'yi sistemime ekleyeli 9 saat oldu sadece. Windows'u kurdum ve en fazla 100 GB'lik bir yükleme yaptım. Ancak yazılan veri 625 GB'yi buldu bu 9 saat içerisinde. Sorunun sebebi NVIDIA mıdır? Bu kadar veri ne yazıyor, anlamadım. NVIDIA Container'ı devre dışı bıraksam da sorun düzelmedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam, merhaba. PNY CS2130 almıştım. SSD'yi sistemime ekleyeli 9 saat oldu sadece. Windows'u kurdum ve en fazla 100 GB'lik bir yükleme yaptım. Ancak yazılan veri 625 GB'yi buldu bu 9 saat içerisinde. Sorunun sebebi NVIDIA mıdır? Bu kadar veri ne yazıyor, anlamadım. NVIDIA Container'ı devre dışı bıraksam da sorun düzelmedi.
İnternette izlediğin video bile yazılır diske. Sıkıntı yok yani.

Sorunu Görev Yöneticisi'nden takip edebiliriz.
Şu tiki aktif ettikten sonra alttaki resimde gösterdiğim yere tıklayıp ekran resmi atın.

1638822592883.png

Buranın tam resmini atın.
1638822684042.png

Geri
Yukarı