PNY CS2230 SSD alınır mı?

KnullXD

Femtopat
Daha fazla  
Şu an İncehesap'ta 589 TL'ye 500 GB şeklinde satılıyor şu an bende 240 GB Kingston SA400M8240G modeli bulunuyor. Maalesef 240 GB bana yetmiyor ve 500 GB'nin yeteceğini düşünüyorum sizce alınır mı? Veya o fiyata daha iyi bir M.2 SSD mevcut mu?

M.2 lazım hocam.

Windows vb kurup ana disk olarak kullanılabilir mi peki?

O SSD'yi almayın kötü bir SSD. Attığım bu bütçede alınabilecek en iyi SSD.
merhaba SSD tükendi ama birşey merak ettim attığınız SSD 1700MB ye 1600MB ama bu SSD 3300/2500 nasıl bu attığınız SSD daha iyi oluyor ?

Son düzenleme:
Merhaba SSD tükendi ama bir şey merak ettim attığınız SSD 1700 MB'ye 1600 MB ama bu SSD 3300/2500 nasıl bu attığınız SSD daha iyi oluyor?

Bir arkadaşıma da sordum aynı şeyi Windows yüklemek için değil de depolama amaçlı kullanılabilecek bir diskmiş kendisi sanırım vadedilen hızları veremiyor çünkü bu hızlar gerçekten o fiyata çok yüksek hızlar.

Merhaba SSD tükendi ama bir şey merak ettim attığınız SSD 1700 MB'ye 1600 MB ama bu SSD 3300/2500 nasıl bu attığınız SSD daha iyi oluyor?

Her şey hız demek değildir. İçindeki kontrolcü, DRAM, PCB, SLC cache değerleri ve TBW oranı gibi teknik özellikler SSD kaderini belirler. Yani hızı yüksek diye kanmayın önemli olan dış değil iç görünüştür. :)

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı