PNY CS900 480GB SATA SSD değerleri normal mi?

Wqxte

Hectopat
Daha fazla  
Mega, Drive gibi Cloud hizmetlerinden upload yaparken hızımın çok düşük olduğunu fark ettim. Google Drive'da 5.5GB'lık bir dosya için yeni başlattıktan sonra 4 saat kaldı yazıyordu. Mega'da ise saniyede 300-500 KB upload alıyorum. İnternet hızımı kontrol ettim 8mb/sn upload alıyorum. SSD'min değerleri böyle, normal midir yoksa bir sıkıntı mı var? Eğer SSD'de sıkıntı yoksa upload'ın bu kadar düşük olmasının sebebi ne olabilir?

1678556934371.png

Mega, Drive gibi Cloud hizmetlerinden upload yaparken hızımın çok düşük olduğunu fark ettim. Google Drive'da 5.5GB'lık bir dosya için yeni başlattıktan sonra 4 saat kaldı yazıyordu. Mega'da ise saniyede 300-500 KB upload alıyorum. İnternet hızımı kontrol ettim 8mb/sn upload alıyorum. SSD'min değerleri böyle, normal midir yoksa bir sıkıntı mı var? Eğer SSD'de sıkıntı yoksa Upload'ın bu kadar düşük olmasının sebebi ne olabilir?

Eki Görüntüle 1698071

8MB mı yoksa 8Mbps mi?

Mega, Drive gibi Cloud hizmetlerinden upload yaparken hızımın çok düşük olduğunu fark ettim. Google Drive'da 5.5GB'lık bir dosya için yeni başlattıktan sonra 4 saat kaldı yazıyordu. Mega'da ise saniyede 300-500 KB upload alıyorum. İnternet hızımı kontrol ettim 8mb/sn upload alıyorum. SSD'min değerleri böyle, normal midir yoksa bir sıkıntı mı var? Eğer SSD'de sıkıntı yoksa upload'ın bu kadar düşük olmasının sebebi ne olabilir?

Eki Görüntüle 1698071
Pek bir sorun yok gibi görünüyor ama crystaldiskinfo indirip bir bak istersen.

Hayır değiller. 8Mbps'yle o değerleri almanız çok normal değil fakat hemen hemen aynı değerleri alıyorsunuz. 8Mbps yaklaşık 900kb/S değer verir zorlarsan 1MB oluyor en fazla.

Hocam Mbps megabytes per second demek değil mi? 8Mbps 1 saniyede 8MB oluyor, 900kb/S ne alaka?

Yeni konular

Geri
Yukarı