PNY GeForce GTX 1650 Dual alınır mı?

Ben de almayı planlıyorum. Deneyimlerinizi paylaşabilir misiniz? Teşekkürler. Markaya güvenebilir. Ben bu kartı oyun oynamak için aldım. Kartın kutusu güzeldi bayağı korumalıydı. Elime aldığımda biraz küçük geldi çift fanlı bir karta göre biraz küçük gibi. Driver kurarken de bir sıkıntı yaşamadım. Isınmaya gelirsek Max 72 derece oluyor. Stres testine falanda soktum.

Hocam ben bu kartı oyun oynamak için aldım. Kutusu güzeldi, bayağı korunmuştu. Fakat kart çift fanlı bir ekran kartına göre biraz küçük gibi. Ben bu yüzden ısınır diye korkmuştum fakat stres testinde Max 72 derece oldu. Oyunlarda da 72'nin üstünü hiç görmedim. Kartın kasası biraz kalitesiz geldi bana. Ama başka markalara göre daha ucuz. İnternette biraz araştırdığımda uzun ömürlü olduğunu, sağlam olduğunu söyleyenler vardı. Orasını bilemiyorum ama performans olarak gayet güzel buldum. Başka bir arkadaşımda ASUS marka 1650 vardı. Aralarında oyun için FPS olarak hiç fark görmedik. Ben sevdim. Şu an Çiçeksepeti' nde 3200 TL civarı olması lazım. Fiyatlar gittikçe artıyor. Eğer ASUS almak isterseniz +500 TL gibi bir bütçe gerekiyor. Eğer 1650 alacaksanız bunu alabilirsiniz.
Ben de almayı planlıyorum. Deneyimlerinizi paylaşabilir misiniz? Teşekkürler. Markaya güvenebilir miyiz?
Marka içinde eski ve sağlam bir marka olduğu söyleniyor ne kadar doğrudur bilemem.

Geri
Yukarı