Çözüldü PNY ve WD SSD'lerin programı var mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Liberte Sergen

Hectopat
Makaleler
16
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bazı yerlerde SSD yazılımları, programları olduğunu gördüm.
PNY 480GB CS900 ve WD 480GB Green SN350 M.2 kullanıyorum, programları veya yazılımları var mı? Ne işe yarıyorlar?

Çözüm
WD SSD Dashboard ve PNY'nin çok kötü bir yazılımı var. Kısaca SSD'nin sağlığı hakkında bilgi sahibi olmanızı ve varsa Firmware güncellemelerini yapmanızı sağlar.
WD'nin yazılımı güzel, kullanılabilir ama PNY'nin yazılımını indirmeye bile değer bulmuyorum.
WD SSD Dashboard ve PNY'nin çok kötü bir yazılımı var. Kısaca SSD'nin sağlığı hakkında bilgi sahibi olmanızı ve varsa Firmware güncellemelerini yapmanızı sağlar.
WD'nin yazılımı güzel, kullanılabilir ama PNY'nin yazılımını indirmeye bile değer bulmuyorum.

Çözüm

Teşekkürler, WD'nin programını indireyim o halde. Windows kurulu herhangi bir şey olmaz değil mi hocam?

Hiçbir sorun olmaz.

WD sorunlu diye biliyorum, kronik sorun olan ürün benimki mi? 6 aydır kullanıyorum bir sorun yaşamadım fakat yaz sonunda satıp yeni farklı, sağlam bir şey alabilirim. Değer mi? Teşekkürler bu arada yardımınız için.

@hakan yaeger

Son düzenleme:
WD sorunlu diye biliyorum, kronik sorun olan ürün benimki mi? 6 aydır kullanıyorum bir sorun yaşamadım fakat yaz sonunda satıp yeni farklı, sağlam bir şey alabilirim. Değer mi?
SN350 çok iyi bir ürün olmasa da hiç sorun yaşandığını duymadım. O sorun daha çok SATA arayüzlü WD Green modellerinde duyuyorum. Memnunsanız masraf yapmaya gerek yok bence ama daha iyi bir SSD'ye kimse hayır demez :D

Yeni konular

Geri
Yukarı