PNY vs ASUS GTX 1650

Gamepower PSU'ları çok kötü ve kasanında iyi olacağını sanmıyorum, eğer bütçe verirseniz biz tavsiye yapabiliriz sana.

5500 TL bir bütçem var 1 TL bile yukarı oynayabileceğini sanmıyorum.
Uzun vade kullanması için kötü PSU'ları. Şu an Gamepower PSU kullanıyorum(RM650X ile değiştireceğim.). Kısa sürede sıkıntı çıkartmaz. Yeni PSU almak için bütçe yoksa bu PSU ile fiyatların düşmesini bekleyebilir. Yani idare eder.

Pazartesi dolar kurunu görünce umutlarımız biraz tükenecek gibi geliyor bana.

GTX 1650 çok fazla güç tüketen, ısınan bir kart değil. Büyük ihtimalle PNY 70 dereceyi geçmeyecektir oyunlarda. 80'e kadar çok göze batmıyor zaten.

Bu devirde marka takıntısı yapıp 8 GB RAM feda edilmez. Kaldı ki PNY kötü bir marka değil.

Kasanın hava akımı gayet güzel, güç kaynağı evet kaliteli değil fakat içine koydukları güç kaynağı 550W. Sisteminin bir tarafını yırtsa bile 300 350W güç tüketimini geçmesi mümkün değil. Bu sebeple güç kaynağının da pek sorun yaşatacağını sanmıyorum.

Gönül ister ki herkesin bütçesi olsun kalkıp Corsair'ın RM serisinden, Seasonic'den PSU alsın. Gönül ister ki Kasanın fanları Arctic olsun ama bütçe belli. Pek seçenek kalmıyor. Ülkemizde neyi ertelersen zararlı çıkıyorsun. 1 hafta sonra bu sistemi almadığına bile pişman olabilirsin.

Ürün yok oldu sayfayı açtım bilgi giriyordum.
Hocam siz bilgilerinizi girin oraya kartınızı kaydedin, Amazon.co.uk : Graphics Cards
Bu sayfayı sürekli yenileyin, gördüklerime göre sürekli Palit'in 1650 modeli geliyor buraya, geldiğini görünce hemen alırsınız onu. Bugün akşama kadar onunla uğraşın illaki gelir, 2,3 dakikada bir yenileyin sayfayı bakın yeni kart düştümü diye, zaten düşünce hep ilk sayfaya düşüyor ve sol üstteki ürün sayısı değiştiği zamanda anlayabilirsiniz gelip gelmediğini.
Buyrun tüm amazon sayfaları, hepsine giriş yapın aynı hesap ile, zaten birine adres, kart kaydedince hepsinde aynı oluyor, adreste Türkçe karakter kullanmayın ne olur ne olmaz, kart gelince şimdi al butonu ile alın, pek düşünmeyin alsam mı almasam mı diye, istemezseniz aldıktan sonra iptal edersiniz çünkü hemen tükeniyorlar düşünmeye vakit yok :D Ben ayda 5 tane alıyorum yurtdışından bu şekilde, sorunuz varsa yazarsınız yardımcı olurum, uğraşmak istemiyorsanız dediğiniz sistemi alın :D

Son düzenleme:
Hocam siz bilgilerinizi girin oraya kartınızı kaydedin, Amazon.co.uk : Graphics Cards
Bu sayfayı sürekli yenileyin, gördüklerime göre sürekli Palit'in 1650 modeli geliyor buraya, geldiğini görünce hemen alırsınız onu. Bugün akşama kadar onunla uğraşın illaki gelir, 2,3 dakikada bir yenileyin sayfayı bakın yeni kart düştü mü diye, zaten düşünce hep ilk sayfaya düşüyor ve sol üstteki ürün sayısı değiştiği zamanda anlayabilirsiniz gelip gelmediğini.
Buyurun tüm Amazon sayfaları, hepsine giriş yapın aynı hesap ile, zaten birine adres, kart kaydedince hepsinde aynı oluyor, adreste Türkçe karakter kullanmayın ne olur ne olmaz, kart gelince şimdi al butonu ile alın, pek düşünmeyin alsam mı almasam mı diye, istemezseniz aldıktan sonra iptal edersiniz çünkü hemen tükeniyorlar düşünmeye vakit yok :D Ben ayda 5 tane alıyorum yurt dışından bu şekilde, sorunuz varsa yazarsınız yardımcı olurum, uğraşmak istemiyorsanız dediğiniz sistemi alın :D

Gümrük vergisi falan nasıl işliyor bayağı bir vergi çıkıyordur herhalde.

Gümrük vergisi falan nasıl işliyor bayağı bir vergi çıkıyordur herhalde.
Gümrük vergisini alırken ödüyorsunuz, hiç bir sıkıntı çıkmıyor sadece aylık 5 hakkınız var. Rahat olun dediğini deneyin elbet alırsınız bir tane kart.
Hocam geldi kart bakın hemen umarım alırsınız :D

Son düzenleme:
Gümrük vergisini alırken ödüyorsunuz, hiçbir sıkıntı çıkmıyor sadece aylık 5 hakkınız var. Rahat olun dediğini deneyin elbet alırsınız bir tane kart.
Hocam geldi kart bakın hemen umarım alırsınız :D

Hocam böyle alamayacağım galiba sistemi toplu alsam daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı