PNY XLR8 CS3040 1 TB 940 TL

Valla dostum 5600/4300 Okuma / yazma hızları şuan ki teknoloji de bile çok yüksek. Hem de 1 TB bir ürün. Yani atıyorum başka bir marka arasanız bile 850'den aşşağı bulmak çok zorken onların okuma yazma hızları 3500 felan oluyor ortalama. O yüzden kesinlikle ihtiyacın varsa yada ileride alacaktım zaten diye bir planın. Kaçırma derim. Markanın SSD lerini bilmiyorum ama üstte arkadaşta önerdiğine göre iyidir.

Lazımdı arıyordum zaten madem güzel bir fırsat alayım o zaman

O zaman al. Valla bende düşünüyordum 500GB yeterli hatta taşıanbilir alırım diyordum fakat beni bile cezbetti. Almamak için zor duruyorum

902 liraya geldi sepet bence sende al kaçırma

950'ye aldım, fiyatı düşürmüşler. Fatura da kestiler. Boşuna iptal ettiriyorlar şimdi de.
İptal edip yeniden alacağım.

Hocam bu SSD, Monster Abra serisi laptop modelleri için uygun olur mu? Gen 3 destekli laptopum fakat fiyat olarak uygunmuş, o yüzden değerlendirsem mi diye düşünüyorum. Sanırım soğutucusu üzerinde geliyor fakat laptopa sığması için, soğutucu başlığı olmadan takmak gerekli sanırım.

ASUS TUF B560 için uyumlu acaba. Ben de 902 TL gösteriyor şu an.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…