POCO F2 Pro'ya MIUI 12.5 gelmedi

Bilemiyorum, inşallah gelir bir an önce. Çok isteyerek aldığım ve çok memnun olduğum bir cihaz.
Ben de cok memnunum. Mi 9T sonrası beni bu kadar tatmin edeceğini düşünmeden almıştım, beklentimden daha iyi çıktı.

Güncelleme konusuna kafayı takmış durumdayım ve Reddit, Mi Community, POCO Community, Donanimhaber vs. her yerden yardim istiyorum. Mi Community'de bir moderator önce 12.2.1.0 versiyonunu yüklemem için bir ROM linki attı, ama ROM'u manuel yükleyemedim. Bu hatayı alıp çözen var mı?

Dosya Ekleri

• IMG_20211216_204501.jpg
    IMG_20211216_204501.jpg
    34,3 KB · Görüntüleme: 49
@ogoxu ROM atınca garanti kapsamından çıkmıyor mu? Bir de senin ne yazıyor MIUI sürümün yanında benim böyle QJKMIXM.
Anladigim kadariyla bootloader kilidi açıkken garanti kapsaminda olmuyor. Kilidi acip ROM flaşlayıp kilidi kapatmayı önerenler var garantide kalması için. Ama net bir bilgim yok. Guncelleyici kullanarak ROM yuklemede sorun olmamasi gerek.

Benim de versiyon numaram aynı seninkiyle.

Anladigim kadariyla Bootloader kilidi açıkken garanti kapsaminda olmuyor. Kilidi acip ROM flaşlayıp kilidi kapatmayı önerenler var garantide kalması için. Ama net bir bilgim yok. Guncelleyici kullanarak ROM yuklemede sorun olmamasi gerek.

Benim de versiyon numaram aynı seninkiyle.

Benim de Hindistan ROM atma fikri var aklımda ama garantisi bitince atayım diyorum, versiyon numarası farklı olanlarda gördüm onlara gelmiş diye hatırlıyorum belki versiyona göre geliyordur, bekleyip göreceğiz...

Benim de Hindistan ROM atma fikri var aklımda ama garantisi bitince atayım diyorum, versiyon numarası farklı olanlarda gördüm onlara gelmiş diye hatırlıyorum belki versiyona göre geliyordur, bekleyip göreceğiz...
Evofone ile iletişime geçtim, yıl sonuna kadar güncelleme alacağımı söylediler. Güncelleyiciden ROM yükleme garantiyi bozmasa da tavsiye edilmiyormuş.

@ogoxu Sorman iyi olmuş aynı şey benim için de geçerlidir herhalde. Bu haberi almam sevindirdi beni açıkçası.
Sende bir gelisme oldu mu? Bana henuz hala guncelleme gelmedi. Mi Community'deki moderator de garantiye yollamami tavsiye etti :/
@ogoxu Sorman iyi olmuş aynı şey benim için de geçerlidir herhalde. Bu haberi almam sevindirdi beni açıkçası.
Sende bir gelisme oldu mu? Bana henuz hala guncelleme gelmedi. Mi Community'deki moderator de garantiye yollamami tavsiye etti :/

Hayır hocam. Bir gelişme yok. Sinir bozucu olmaya başladı.
@ogoxu telefonu gönderecek misin garantiye? Bence göndersen bile onlarda manuel yazılım atar veya bir şey yapmadan geri gönderir.

Son düzenleme:
Hayır hocam. Bir gelişme yok. Sinir bozucu olmaya başladı.
@ogoxu telefonu gönderecek misin garantiye? Bence göndersen bile onlarda manuel yazılım atar veya bir şey yapmadan geri gönderir.
Evet göndereceğim. Manuel TR ROM'a 12.5 Enhanced'e geçirmelerini isteyeceğim. Bence MIUI 13'ü 2023'te falan alır telefon :) Xiaomi güncellemeler konusunda gittikçe kötüleşiyor maalesef.

@ogoxu benim de bu gidişle garantisini yok sayıp Hindistan ROM'u atasim var. Google arama ve mesajlaşma hoşuma gitmedi.
Gönderdiniz mi hocam cihazı son durum nedir sizde? @ogoxu

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı