Poco F4 vs Realme GT2

whynotbro

Hectopat
Poco F4 mü Realme GT2 mi? Aralarında 1500 TL fark var. Realme GT2 daha pahalı yani ona göre değerlendirirseniz sevinirim.

POCO F4 mü Realme GT2 mi? Aralarında 1500 TL fark var. Realme GT2 daha pahalı yani ona göre değerlendirirseniz sevinirim.

İkisi arasında Realme GT2 ama 888'in ısınma olayına çok güvenemiyorum. Oyunları en ağır ayarlarda oynayacaksan cihaza bir fan al derim.

İkisi arasında Realme GT2 ama 888'in ısınma olayına çok güvenemiyorum. Oyunları en ağır ayarlarda oynayacaksan cihaza bir fan al derim.

Ben MIUI seviyorum bayağı hoşuma gidiyor ben de şu an telefon bakıyorum ama ailede herkeste Xiaomi var abimin Note 10 5G sinin MIUI 13'ten sonra kafayı yemesi dışında bir sorunla karşılaşmadı kimse.

Hala ısınıyor diyorlar, terlikle kovalayacağım az kaldı. Görende 60 derecede sanacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hala ısınıyor diyorlar, terlikle kovalayacağım az kaldı. Görende 60 derecede sanacak.

Hocam ben oyun için konuşuyorum. Gündelik kullanımda soğutmadan dolayı dediğin gibi anormal bir ısınma olmayabilir ama oyun için eğer en ağır ayarlarda oynanacaksa fan şart.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…