POCO M3 siyah ekranda takılı kaldı

LerFly

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
POCO M3 cihazım var cihaz kapandı açılmıyor, siyah ekranda takılı kalıyor. Yetkili servise gittim anakart değişecek denilip 3K masraf çıkardı. Sorunun çözümü nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
POCO M3 cihazım var cihaz kapandı açılmıyor, siyah ekranda takılı kalıyor. Yetkili servise gittim anakart değişecek denilip 3K masraf çıkardı. Sorunun çözümü nedir?
POCO M3 ve anakartı birebir aynı olan Redmi 9T'nin kronik sorunudur, güç entegresı arızalanmış. Entegre değişimi yapılacak, değişim yapıldıktan sonra arıza tekrarlayabilir. Bence siz o telefonu elden çıkarın.

POCO M3 ve anakartı birebir aynı olan Redmi 9T'nin kronik sorunudur, güç entegresı arızalanmış. Entegre değişimi yapılacak, değişim yapıldıktan sonra arıza tekrarlayabilir. Bence siz o telefonu elden çıkarın.
Bugün telefona bakayım dedim. Açma tuşuna bastım pil bitik simgesi geldi. Telefonu şarja takdım yaklaşık 2 saat sonra açıldı. İnternette biraz araştırma yapınca Qualcomm edl mode bu soruna sebep oluyormuş. Sorun şu bu edl modunu sonsuza kadar kapatmak istiyorum nasıl yapabilirim?

Ayni anakart Oppo A74 ve A73 de var sıkıntısız kullaniyoruz.

Bugün telefona bakayım dedim. Açma tuşuna bastım pil bitik simgesi geldi. Telefonu şarja takdım yaklaşık 2 saat sonra açıldı. İnternette biraz araştırma yapınca Qualcomm EDL mode bu soruna sebep oluyormuş. Sorun şu bu EDL modunu sonsuza kadar kapatmak istiyorum nasıl yapabilirim?

Istersenız Custom ROM yukleyıp bır de root atıp bıraz arastırdıktan sonra bu gıbı sorunları cozebılırsınız. M3 ıcın Telegram sayfaları mevcut yabancı kaynaklı özellıkle hındıstanlılar bu konuda sıze yardımcı olurlar emın olun.

Geri
Yukarı