Poco X3 kamera gerçekten çok mu kötü?

Arkadaşlar merhaba ben Poco X3 nfc siparişi verdim bu telefona mi 9 SE'den geçiş yaptım ardından incelemeleri falan izledim sonra netten kullanan birkaç kişiye sordum hepsi keşke mi 9 SE'den geçmeseydin kamera olarak onun çok çok altında dedi bu beni çok şaşırttı gerçekten böyle mi? Mi 9T mi 9 SE'den daha kötü bir kamerası mı var?

Yani Xiaomi markasına ait ilk defa böyle bir yorum görüyorum hem de kamera anlamında.

Yani Xiaomi markasına ait ilk defa böyle bir yorum görüyorum hem de kamer anlamında.
Xiaomi kamera yapmıyor. "mp" yapıyor. 108 mp kamera yaptılar da ne oldu? iPhone'un 12 mp kamerasından daha kötü çekiyor. Megapiksel olayı sadece satış strajesidir. Önemli olan mp değil, diyafram gibi etkenler.

Anladım ama birisinde İmx 586 diğeri İse 682 nasıl eski sensör daha kaliteli olabilir, anlamakta güçlük çekiyorum.

Direk youtube inceleme videosu;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Poco kamerası ile ön plana çıkan bir cihaz değil ama 9T veya 9SE karşılaştırma videolarında kazanan anlamında daha ön planda bir cihaz.

Direk youtube inceleme videosu;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Poco kamerası ile ön plana çıkan bir cihaz değil ama 9T veya 9SE karşılaştırma videolarında kazanan anlamında daha ön planda bir cihaz.
Sağolun hocam, bende cihazı 10 gündür kullanıyorum kamera olarak beni tatmin etti mi9 se'ye göre kötü bir kamerası yok gerçekten, hatta öne çıktığı çok fazla alan var klon,uzun pozlama, gcam desteği (gcam da kalite bambaşka seviye'ye geliyor) yönetmen kamerası, sabit video özellikle çok iyi bunlar dışında video modunda pro olması "s,iso,f" gibi değerleri değiştirebilmemiz benim çok hoşuma gitti diyebilirim ön kameraya zaten değinmiyorum isteyen olursa mi9 se ve poco aynı 48 vs 64 olarak çekilmiş doysları upload bile edebilirim ki farkı anlayın diye.

Sağolun hocam, bende cihazı 10 gündür kullanıyorum kamera olarak beni tatmin etti mi9 se'ye göre kötü bir kamerası yok gerçekten, hatta öne çıktığı çok fazla alan var klon,uzun pozlama, gcam desteği (gcam da kalite bambaşka seviye'ye geliyor) yönetmen kamerası, sabit video özellikle çok iyi bunlar dışında video modunda pro olması "s,iso,f" gibi değerleri değiştirebilmemiz benim çok hoşuma gitti diyebilirim ön kameraya zaten değinmiyorum isteyen olursa mi9 se ve poco aynı 48 vs 64 olarak çekilmiş doysları upload bile edebilirim ki farkı anlayın diye.
Bu aradaki küçük farkı ise, 120 hz ekran, 33W hızlı şarj, devasa pil, 8 nm 732G işlemci ile lehine çevirip kocaman bir fark atıyor benim gözümde. Üstelik daha ucuz olması da cabası.

Geri
Yukarı