POCO X3 NFC Android 12 kasıyor

MIUI 13 sorunlu hocam yükleme sırası değil ama geri dönüşü de yok 1 2 haftaya güncelleme gelir çözerler sorunu.

Bilemiyorum normalde zaten dediğim gibi 10 saat ekran süresi her saate %10 düşüyor. 40 dk da %5 normal gibi geldi bana.
Hmm. O zaman normal hocam. Ben kendi telefonumu referans aldım ama sizin dediklerinize göre normal.

Vallahi günceller kullanırım 2-3 sene sonra da garantisi biter kutudan çıktığı ilk stock ROM'una geri döndürürüm. En stabil onlar oluyor.

Arkadaşlar Android 12 akıcılık konusunda hala istediğimi veremedi bir video açıyorum ekranı 30Hz e çekmiş gibi kontrol paneli takılarak açılıyor. Veya bir görüntülü konuşma yaparken arka planda ekran aşırı takılıyor. Ayrıca son yaşana şarj mevzusu bitirdi şarj %100 de çektim 1 dk içinde %95'e düştü 5 dk içinde %90 şu an 13 dk oldu yaklaşık %84'e düştü. Böyle bir Update olamaz son birkaç gün daha şans vereceğim zaten video araç kutusu gibi özellikler kaldırılmış. olmazsa ben Android 11'e döneceğim. Diğer POCO X3 NFC kullanıcılarınında bilgisine bu konuyu okuyabilirseniz tüm bunları dikkate alın lütfen. İyi sosyaller.

Son düzenleme:
Android 12 biraz ağır bir güncelleme. Böyle ağır yenilikler getiren Android güncellemelerinin ardından sıfırlamayı öneriyorum ben. Ben Realme C25s kullanıyorum. Bana da 1 ay önce geldi. Telefon hem ısınıp hem kasıyordu. Sıfırladıktan sonra sorun kalmadı. Ayarlardan sıfırlayabilirsiniz.

Evet bunu ben de farkettim. Babamın telefonunda denedim. Oldu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…