Poco X3 NFC vs P40 Lite

troyn666

Hectopat
Telefonda oyun oynamayı seven birisi değilim. Çok nadir 1-2 gün oynar, silerim. Hele PUBG gibi büyük oyunları daha önce yüklemedim bile. Telefondan en büyük beklentim batarya ve kamera.

Bu iki telefon arasında kararsız kaldım

Poco X3 NFC alırsam, 0 ama global alacağım yani garantisi olmayacak. (Telefoncuda çalıştığım için bu konuda bir sıkıntı yok)
P40 Lite alırsam 15 ay garantili 2. el olarak alacağım.
Sizce hangisi daha mantıklı? Yardımlarınıza ihtiyacım var kesinlikle karar veremiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Garantisinin olmaması sizce çok büyük bir sorun çıkarır mı POCO da ekran sararma sorunu var diyorlar bundan korkuyorum bir tek sararma sorunu hakkında bilginiz var mı?
Panik yapmayın. Bu bir özellik ve sorun değil, ekran ayarlarından renk şemasına girersiniz, otomatikten standardı seçersiniz. Böyle bir sorun yaşarsanız.

Dosya Ekleri

• 1-haftalik-xiaomi-poco-x3-nfc-ekran-sorunu-1.jpg
    1-haftalik-xiaomi-poco-x3-nfc-ekran-sorunu-1.jpg
    46,6 KB · Görüntüleme: 42
POCO X3 NFC'nin özellikleri bu fiyat bandındaki diğer telefonlardan çok daha iyi, tüm ailecek X3 Pro'ya da NFC'ye geçmeyi dahi planlıyoruz, düşünsene iPhone 8 ya da 8 Plus'a yakın bir telefon hatta bazı özellikleri daha sağlam bir telefon o kadar düşük fiyata satılıyor.

Google sıkıntı değil ise P40 Lite enfes cihazdır hocam.
POCO X3 NFC'nin yazılımsal sıkıntılarını takmazsanız o da çok güzel bir cihazdır.

Xiaomi Poco X3 yazılımdan dolayı tercih etmeyin derim.
Huawei P40 Lite'da Google hizmetleri bulunmadığından dolayı tercih etmeyin derim.
Realme 7 veya dün tanıtılmış olan Realme 8'i bekleyebilirsiniz.

Geri
Yukarı