POCO X3 Pro 8/256 MIUI 14 gelmedi

mehmet_kchsngl

Picopat
Daha fazla  
Merhaba, yaklaşık 2 ay önce POCO X3 Pro 8/256 cihazımda MIUI 14 kullanıyordum ancak cihazımın anakartı yandı Xiaomi teknik servise götürdüm ve telefonun anakartı değişti anakartı değiştikten sonra normal bir şekilde telefon sıfırlanmış bir şekilde geldi telefonu MIUI 13'e güncelledim ama hâlâ MIUI 14 gelmedi. Bu durum beni aşırı sinirimi bozuyor telefonun anakartı değişmeden önce MIUI 14 kullanırken şimdi MIUI 14 gelmedi.

Merhaba, yaklaşık 2 ay önce POCO X3 Pro 8/256 cihazımda MIUI 14 kullanıyordum ancak cihazımın anakartı yandı Xiaomi teknik servise götürdüm ve telefonun anakartı değişti anakartı değiştikten sonra normal bir şekilde telefon sıfırlanmış bir şekilde geldi telefonu MIUI 13'e güncelledim ama hâlâ MIUI 14 gelmedi. Bu durum beni aşırı sinirimi bozuyor telefonun anakartı değişmeden önce MIUI 14 kullanırken şimdi MIUI 14 gelmedi.

SS atar mısın cihaz hakkında

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-11-27-18-42-03-949_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2023-11-27-18-42-03-949_com.android.settings.jpg
    46,6 KB · Görüntüleme: 14

Ota ZIP'ini güncelleyicide yüklemeyi denediniz mi?

X3 Pro için güncelleme bekleme dostum hele MIUI 14 hiç bekleme tüm MIUI 14 güncellemelerini askıya aldılar vermiyorlar artık. Tek seçenek kendin indirip kurmalısın onunda bazı aşamaları var araştırıp bulabilirsin.

Geri
Yukarı