POCO X3 Pro Config yapmak zararlı mı?

muhammet yüce

Hectopat
Daha fazla  
Sorum bu. POCO X3 Pro cihazı normalde 60 FPS verirken ben bunu Config'le 90 FPS'ye çıkaracağım sizce telefona bir zararı olur mu? İşlemcisi: Snapdragon 860 işlemcisi aslında kaldıracak seviyede ve soğutması da var. Benzer bir cihaz olan mi 10T'de Snapdragon 865 işlemcisiyle 90 FPS destekliyor 2 işlemci arasında fazla br fark yokta. Sizce zarar verir mi? Batarya, işlemci vs.

Sorum bu. POCO X3 Pro cihazı normalde 60 FPS verirken ben bunu Config'le 90 FPS'ye çıkaracağım sizce telefona bir zararı olur mu? İşlemcisi: Snapdragon 860 işlemcisi aslında kaldıracak seviyede ve soğutması da var. Benzer bir cihaz olan mi 10T'de Snapdragon 865 işlemcisiyle 90 FPS destekliyor 2 işlemci arasında fazla br fark yokta. Sizce zarar verir mi? Batarya, işlemci vs.

Ekranı 120Hz, zararı olmaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Konuyla alakasız fakat yapacağınız konfigürasyon sizi banlatabilir. Technopat'ın 90 FPS videosunu izleyerek yapın ban yemezsiniz. Technopat active.sav dosyasından FPS Leveli 7 yapıyor. Yapamazsanız bana yazabilirsiniz.

Tamam teşekkürler.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

kalite düşüşü için pardon hocam. Memleketteyim internet iyi değildi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kalite düşüşü için pardon hocam. Memleketteyim internet iyi değildi.

Sorun değil bunu benim için yaptığın için çok teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı