POCO X3 Pro model telefon açılmıyor

MEP

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba,
Olay yaklasık 1 ya da 1 bucuk saat once oldu. Lavabodan cıktıktan sonra telefon acılmıyordu sarjında sorun olmadıgına emınım her yontemı denedım (acma tusuna basmak, boot menu, ve dıger zattırızotlar) kısaca ekranı vermıyor.

Telefon kaçak, garantisi de yok. Onerileriniz neler?

POCO X3 serisinde tıpkı LG G3 ve Huawei Mate 10 Lite serisinde olduğu gibi bir anakart yanma problemi olduğunu duymuştum (gülen arkadaş birazcık Google'da gezerse böyle bir sorun olduğunu görebilir, keza ikinci elde de çok fazla anakart yanık POCO X3 mevcut). Telefonu USB ile bilgisayara bağlayın, eğer ki aygıt yöneticisinde görmüyor ise muhtemelen sorun anakartta.

POCO X3 serisinde tıpkı LG G3 ve Huawei Mate 10 Lite serisinde olduğu gibi bir anakart yanma problemi olduğunu duymuştum (gülen arkadaş birazcık Google'da gezerse böyle bir sorun olduğunu görebilir, keza ikinci elde de çok fazla anakart yanık POCO X3 mevcut). Telefonu USB ile bilgisayara bağlayın, eğer ki aygıt yöneticisinde görmüyor ise muhtemelen sorun anakartta.

Evet bilgisayar görmüyor dediğiniz gibi... Anakart GG.
Su sıralar deli gibi telefoncu arıyorum ama guvenebilir miyim bilmiyorum. Bır telefoncuya guvenebilmem için telefoncunun hangı ozelliklere sahip olması gerekir.

Yeni konular

Geri
Yukarı